terazmuzyka.pl
Newsy 338V  
rf | 18 marca 2019
0

MySpace stracił miliony plików, w tym muzycznych

Wszystkie pliki umieszczone na platformie MySpace pomiędzy 2003 a 2015 rokiem zostały usunięte. Dotyczy to także milionów plików muzycznych.

MySpace przed nastaniem ery Facebooka był jednym z najpopularniejszych portali społecznościowych. Chętnie korzystały z niego także zespoły, które umieszczały na nim swoje pliki muzyczne. Choć w ostatnich latach pozycja MySpace osłabła, wciąż korzysta z niego wielu twórców. Niestety, znaczna część archiwów portalu przepadła.

Jak podają twórcy MySpace utracone zostały wszystkie pliki dodane na strony pomiędzy 2003 a 2015 rokiem:

Z powodu migracji serwera, wszelkie zdjęcia, filmy i pliki audio, które umieściliście ponad trzy lata temu mogły zostać usunięte z MySpace. Przepraszamy za niedogodności.

Osoba odpowiedzialna za zarządzanie danymi w MySpace dodaje:

Z powodu migracji serwera, pliki uległy uszkodzeniu i nie mogliśmy ich umieścić na stronie. Nie ma możliwości odzyskania tych danych.

Według szacunków sprawa może dotyczyć 50 milionów piosenek dodanych przez 14 milionów wykonawców na całym świecie. Pliki przestały być dostępne już jakiś czas temu, jednak to tej pory przedstawiciele MySpace twierdzili, że to tylko czasowa niedogodność i wszystkie materiały wkrótce powrócą.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 214V  
2

Iggy Pop singlem zapowiedział nowy studyjny album [AUDIO]

mg | fot. Alex Const | 18 lipca 2019
Newsy 107V  
Newsy 936V  
13

Jack White wskazuje zespoły, które są nadzieją rocka

rf | fot. David James Swanson | 17 lipca 2019
Newsy 3221V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group