terazmuzyka.pl
Koncerty 594V  
rf | 10 lutego 2020
1

Mystic Festival 2020 ujawnia rozpiskę z podziałem na sceny

Wiemy, który zespół wystąpi na której scenie podczas tegorocznej edycji Mystic Festival.

Mystic Festival odbędzie się w dniach 10-11 czerwca 2020 roku w Muzeum Lotnictwa w Krakowie. Wśród wykonawców wystąpią między innymi Baroness, Killing Joke, Mastodon, Sepultura, Katatonia, Nightwish, Gojira, Accept, Heilung, Vader (De Profundis show), Obituary (Slowly We Rot show), Beast In Black, Infected Rain, Judas Priest, Mercyful Fate, Hentai Corporation, Black River i Mgła.

Koncerty odbywać się będą na trzech scenach: głównej, której gwiazdami będą Judas Priest i Nightwish, a także Park Stage i The Shrine. Poniżej znajdziecie podział wykonawców na poszczególne sceny.

Mystic Festival powrócił po latach przerwy w 2019 roku. Podczas zeszłorocznej imprezy, która odbyła się w Tauron Arenie i okolicznym parku wystąpili między innymi: Sabaton, In Flames, Soulfly, Possessed, Hatebreed, Vltimas, Jinjer, Entropia, Batushka, Within Temptation, Eluveitie, Immolation, Crowbar, Power Trip, Slipknot, King Diamond, Emperor, Amon Amarth, Testament, Powerwolf, Trivium i inni.


REKLAMA

„Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Dio [188.147.***.***] dodano: 12.02.2020, 06:55 #1
Drugi dzień zdecydowanie słabszy. Fajnie, że Judas i Mercyful są w tym samym dniu. Pewnie się wybiorę. Mógłby do nocy dołączyć jeszcze Accept ale wtedy 11 czerwca nie było już nic ciekawego.
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group