terazmuzyka.pl
Koncerty 3154V  
mg | 1 marca 2017
3

Najciekawsze koncerty – marzec 2017

W tym roku marzec przyniesie nam wiele ciekawych koncertów, a wspomnieć wystarczy chociażby o takich zespołach jak Korn, Anthrax czy Triptykon.

Nasze zestawienie rozpoczynamy od mocnego uderzenia, czyli jedynego tegorocznego koncertu grupy Anthrax w Polsce. Muzycy promować będą w Polsce swoje najnowsze wydawnictwo „For All Kings”, a występ odbędzie się 10 marca w stołecznym klubie Stodoła. Wszyscy niezdecydowani powinni szybko podejmować decyzję, ponieważ w serwisie Ticketpro.pl znaleźć można ostatnie już wejściówki na stołeczny koncert legendy thrashu.

Anthrax – „Blood Eagle Wings”:


Dokładnie 4 marca rozpoczyna się akustyczna trasa polskiej legendy rocka – zespołu Kult. Kazik Staszewski i spółka pojawią się w tym miesiącu chociażby w Krakowie, Bydgoszczy, Warszawie, Wrocławiu czy Łodzi. Zagrają kilkanaście koncertów tylko w marcu, a przecież „Kult Akustik” będzie obejmowało również kwietniowe występy. Bilety na koncerty Kultu bez prądu wciąż dostępne są w sprzedaży.

Kult Unplugged – „Mieszkam w Polsce”:


Na mini trasę po Polsce postanowili przyjechać muzycy ze szwedzkiego zespołu Triptykon. Kontynuatorzy legendy Celtic Frost zdecydowali, że zagrają w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie i w końcu w Gdańsku. Wszystkie koncerty odbędą się między 16 a 19 marca. Muzyków wspierać będą dwa zespoły: Blaze Of Perdition oraz Mord’A’Stigmata. Wejściówki na wszystkie koncerty dostępne są na stronie Ticketpro.pl.

Triptykon – „Aurorae”:


Kojarzycie utwór „First Date”? Jego twórcy – zespół Danko Jones – również postanowili przyjechać w tym roku do Polski. Oczywiście podczas koncertów zabrzmi znacznie więcej świetnych, energetycznych utworów, które powinny przypaść do gustu wszystkim fanom rockowego grania. Hardrockowcy pojawią się w 23 marca w stołecznej Proximie i 24 marca w krakowskim Kwadracie.

Danko Jones – „First Date”:


Natomiast już 28 marca w warszawskim klubie Progresja Music Zone zagra zespół The Neal Morse Band, w skład którego wchodzą: Neal MorseMike PortnoyRandy GeorgeEric Gillette oraz Bill Hubauer. Legendy rocka progresywnego zaprezentują materiał z najnowszego podwójnego koncept-albumu „The Similutude of a Dream”. Premiera płyty miała miejsce 11 Listopada 2016 roku, a bilety na jedyny polski koncert wciąż dostępne są w sprzedaży.

The Neal Morse Band – „City of Destruction”:


Na koniec, bo koncert odbędzie się ostatniego dnia marca, pozostawiamy grupę Korn. Muzyków nie trzeba nikomu przedstawiać, dlatego wspomnimy jedynie o dwóch niezwykle ciekawych supportach – Heaven Shall Burn oraz Hellyeah. Wszystkie trzy zespoły zabrzmią 31 marca na warszawskim Torwarze. Uwaga! Bilety na koncert na wyczerpaniu!

Korn – „Rotting In Vain”:

Komentarze (3)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Bluesman [31.182.***.***] dodano: 02.03.2017, 00:42 #1
Nic ciekawego.
Ja czekam na Internal Quiet i Turbo na MetalFeśxie w kwietniu. :D
Pokaż odpowiedzi (1)
Ewa dodano: 02.03.2017, 16:29 #3
Anthrax i Danko Jones najciekawsze z tych wymienionych
Zobacz także
Koncerty 556V  
2

Happysad zapowiedział trasę koncertową na 2020 rok [DATY]

mg | fot. Paulina Grzybowska | 6 grudnia 2019
Koncerty 1061V  
6

Helloween zagra w Polsce w 2020 roku

rf | fot. Franz Schepers | 5 grudnia 2019
Koncerty 422V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group