terazmuzyka.pl
Newsy 765V  
rf | 4 grudnia 2018
0

Natalia Zastępa, finalistka 9. edycji „The Voice of Poland”, z debiutanckim klipem

Ukazał się debiutancki singel Natalii Zastępy, finalistki dziewiątej edycji programu „The Voice Of Poland”. Utworowi towarzyszy teledysk, który możecie obejrzeć już teraz.

Za późno” to tytuł debiutanckiego singla Natalii Zastępy, która w 2018 roku została finalistką programu „The Voice Of Poland”, działając w drużynie Michała Szpaka. Poniżej możecie zapoznać się z teledyskiem do tego utworu, do którego słowa i muzykę napisali Paul Whalley, Amber Van Day, Wojciech Łuszczykiewicz i Michał Szyc.

Natalia od najmłodszych lat interesowała się muzyką oraz występowaniem. Wokalistka uczęszczała do szkoły muzycznej, najpierw w klasie wiolonczeli, później doszło pianino. Pierwsze lekcje śpiewu pobierała jako ośmiolatka. Sceniczny debiut odbyła rok później – na krapkowickiej scenie podczas dni miasta. W wieku 10 lat wzięła udział w swoim pierwszym konkursie piosenki, który wygrała. Zaprezentowała wówczas utwór „Co mi panie dasz”. W jury zasiadała Elżbieta Zapendowska, która bardzo doceniła Natalię i oznajmiła, że jeśli dziewczyna będzie dalej pracować, osiągnie ogromny sukces.

Kiedy miała 14 lat, zaczęła uczęszczać na zajęcia do Jazz Centrum w Opolu. W maju 2015 odbył się jej pierwszy recital. Wokalistka pracowała z wieloma znanymi postaciami polskiej sceny, m.in. z Pawłem Tomaszewskim, Kubą Molendą, Mieczysławem Szcześniakiem czy Evah Urygą. Na początku 2017 Natalia wystąpiła podczas koncertu noworocznego z muzykami z Teatru Muzycznego Capitol.

Na początku 2018 widzowie poznali Natalię dzięki udziałowi w „The Voice Kids”. Młoda wokalistka dotarła do finału programu. Udział w muzycznym show zapewnił artystce wiele interesujących muzycznych spotkań – Zastępa miała okazję m.in. wystąpić z Januszem Radkiem na koncercie w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

Od wakacji 2018 Natalia kształci się wokalnie w Laboratorium Śpiewu i Mowy we Wrocławiu. Obecnie uczy się w V Liceum Ogólnokształcącym w Opolu, w klasie humanistycznej.

We wrześniu 2018 Natalia Zastępa podjęła decyzję o wzięciu udziału w programie „The Voice of Poland”. Historia lubi się powtarzać: wokalistka znowu doszła do finału show w grupie Michała Szpaka.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 122V  
Newsy 261V  
0

Bokassa, zespół grający w trasie z Metallicą, zapowiedział nowy album [WIDEO]

mg | fot. Thomas Stavø Johnstone | 24 kwietnia 2019
Newsy 918V  
0

Kortez zapowiada nowe wydawnictwo

rf | fot. Facebook | 24 kwietnia 2019
Newsy 651V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group