terazmuzyka.pl
Film / serial 411V  
mg | 7 stycznia 2020
1

„Nawiedzony dom na wzgórzu”. Co dalej z serialem od Netflixa?

Opublikowany w 2018 roku pierwszy sezon serialu „Nawiedzony dom na wzgórzu” okazał się wielkim przebojem platformy Netflix. Czy w końcu doczekamy się drugiej odsłony serii?

W zalewie seriali różnych gatunków, trudno trafić na dobre horrory. Chlubnym przykładem naprawdę dobrze opowiedzianej i trzymającej w napięciu historii jest „Nawiedzony dom na wzgórzu”, który pojawił się na Netflixie w 2018 roku. Produkcja zebrała świetne recenzje i była chwalona przez fanów. Wiadomo było, że powstanie kolejna seria. Niewiele jednak na ten temat się mówiło.

W końcu kilka istotnych szczegółów przekazał Mike Flanegan, czyli twórca „Nawiedzonego dom na wzgórzu”. Napisał na swoim Twitterze, że leci do Vancouver, żeby dokończyć pracę nad sequelem produkcji, który zatytułowany jest „The Haunting of Bly Manor”. Warto dodać, że drugi sezon opowie zupełnie nową historię, a w produkcji pojawią się inni aktorzy.

Twórca serialu nie podał żadnych konkretów, ale spekuluje się, że nowy sezon jego serialu zadebiutuje na platformie w drugiej połowie tego roku. We wpisie dodał również, że rozpoczyna prace nad drugim serialem dla Netflixa – mowa o produkcji pt. „Midnight Mass”.

Poniżej wspomniany wpis:

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
brygadasfm dodano: 08.01.2020, 14:47 #1
o czym wy piszecie?...
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group