terazmuzyka.pl
Pitbulek 6857V  
rf | 25 grudnia 2018
46

Nergal (Behemoth) opowiada, jak spędza Boże Narodzenie

Jak święta Bożego Narodzenia spędza Adam Nergal Darski? Sprawdźcie, co lider Behemotha powiedział na ten temat.

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas dla wielu osób. Także dla Adama Nergala Darskiego, chociaż z nieco innych powodów. Lider Behemotha obchodzi święta na swój sposób.

W wywiadzie dla brytyjskiego portalu „NME” Nergal powiedział:

Staram się jak najmniej zwracać uwagę na święta w typowym tego słowa znaczeniu. Nienawidzę komercjalizacji. Nienawidzę, gdy wszyscy się wokół spieszą. Nienawidzę obżarstwa. To nie moja energia. Z drugiej strony, potrzebuję czasem zwolnić. W tym roku Behemoth dużo koncertował, ostatnie miesiące przyniosły wiele emocji, mam więc nadzieję, że trochę odpocznę, spędzę trochę czasu z rodzicami, z przyjaciółmi, wyśpię się i pooglądam Netflixa.

Zwykle o tej porze roku staram się uciekać z Polski w jakieś gorące miejsce, najlepiej gdzieś, gdzie nigdy nie słyszeli o Jezusie.

A jaki prezent chciałby dostać Nergal?

Gdyby ktoś mógł mi dać coś w prezencie, chciałbym, żeby to była miłość. Czuję się kochany, ale pragnąłbym nieco kobiecej miłości. Chciałbym poczuć coś wyjątkowego. Jestem na Tinderze, ale zdałem sobie sprawę, że na Tinderze chodzi tylko o pieprzenie. A ja chcę miłości.

Behemoth niedawno zakończył pierwszą część amerykańskiej trasy koncertowej promującej album „I Loved You At Your Darkest”. W grudniu grupa dała także trzy koncerty w Polsce pod hasłem Merry Christless. Na początku stycznia wyruszy zaś w europejską trasę koncertową.

Komentarze (46)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
anty..... [83.22.***.***] dodano: 25.12.2018, 10:56 #1
Komentarz ukryty [Pokaż]
Pokaż odpowiedzi (8)
Wilk999 [176.221.***.***] dodano: 25.12.2018, 11:29 #10
Zamknij ryj nędzny katolu
Pokaż odpowiedzi (5)
bbfan [77.255.***.***] dodano: 25.12.2018, 11:45 #16
redakcjo kiedy skończycie pisać o tym człowieku?
Yby [88.89.***.***] dodano: 25.12.2018, 13:03 #17
Religie to nyndza wszech czasów. Ale wolne w postaci swiat jest całkiem OK. Za to zdecydowanie zgadzam sie z Adamem. Je.ać komercyjne swieta i jeb.ć cala ta chorą nagonke w około.
Pokaż odpowiedzi (2)
Nick [85.202.***.***] dodano: 25.12.2018, 13:53 #20
Kogo obchodzi co i jak robi ten komercyjny pajac.
Pokaż odpowiedzi (3)
Ha ha [80.233.***.***] dodano: 25.12.2018, 14:38 #24
"...Nienawidzę komercjalizacji..." lubię Behemoth. Czasami potrafią skręcić dobrą muzykę, ale ten tekst rozbawil mnie niemiłosiernie. Darski ma chyba rozdwojenie jaźni. Jedna udziela wywiadów, a druga robi wszystko co sie da by zarobic ( skomercjalizować) Behemoth.
Gregor [178.37.***.***] dodano: 25.12.2018, 14:55 #25
jeśli chce miłości to może ją tylko dostać od Jezusa, od diabła jej nie dostanie i nikt jej nie dostanie od diabła, jedynie nienawiść i śmierć.
Pokaż odpowiedzi (1)
Krzysztof [31.0.***.***] dodano: 25.12.2018, 15:46 #27
Kogo obchodzi jak diabeł spędza święta???
Akinomrodis [194.181.***.***] dodano: 25.12.2018, 17:37 #28
A ja lubię Nergala, ma generalnie wszystko gdzieś, nie robiąc przy tym nikomu krzywdy. Nie miałam możliwości Go poznać ale wydaje mi się interesującym i inteligentnym człowiekiem.
Zły [5.184.***.***] dodano: 25.12.2018, 18:05 #29
Nergal skończył się na kill'em all, dalej to czysta komercja
Druidel [88.156.***.***] dodano: 25.12.2018, 18:27 #30
A ja mam w nosie jak on spędza święta, w co wierzy i co ma gdzieś a co nie. Jego życie prywatne mnie interesuje tyle co wpływ zorzy polarnej na miesiączkowanie pingwinów. Interesuje mnie co robi a w zasadzie co wydaje Behemoth. Nic poza tym.
Pokaż odpowiedzi (1)
Marduk [91.223.***.***] dodano: 25.12.2018, 18:27 #32
Nigdy nie słyszeli o Jezusie, Uśmiech , jak znajdziesz takie miejsce też tam jadę. Hail Satan!
Ktoś [212.174.***.***] dodano: 25.12.2018, 18:36 #33
Tylko prawdziwego faceta stać na taką szczerość, jestem mile zaskoczony!
kamol [217.96.***.***] dodano: 25.12.2018, 19:25 #34
Jezus jest sławny na cały świat ,natomiast o tobie nędzny nergalu mało kto w świecie słyszał, kretynie kretynowaty, pajacu i tak wyjdziesz z systemu jak wszyscy ,zobaczymy jak ci się ryj zdziwi....
Pokaż odpowiedzi (1)
Ron [85.31.***.***] dodano: 25.12.2018, 20:22 #36
A co tu komentować?
Riccardo [80.12.***.***] dodano: 25.12.2018, 21:23 #37
Ateista mówi o miłości i spędzaniu Świąt- skonam ze śmiechu.
Pokaż odpowiedzi (6)
Budzilla81 [90.194.***.***] dodano: 25.12.2018, 21:46 #44
Cytowanie przez redakcję, tak prymitywnej i wulgarnej wypowiedzi pana Darskiego, jest dla mnie nie zrozumiałe.
Topielica [77.87.***.***] dodano: 27.12.2018, 08:47 #45
A mi się zrobiło smutno po przeczytaniu tego artykułu, i aż mam ochotę przytulić Nergala. :( Każdy zasługuje na miłość.
bbfan [77.255.***.***] dodano: 28.12.2018, 16:54 #46