terazmuzyka.pl
Newsy 7402V  
rf | 15 września 2017
9

Nergal: Członkowie Decapitated to dobrzy, porządni i ciężko pracujący ludzie

Adam Nergal Darski wypowiedział się w sprawie aresztowania członków Decapitated.

Wszyscy członkowie Decapitated zostali aresztowani w Kalifornii, gdyż są podejrzewani o uprowadzenie i gwałt na jednej z fanek.

Oficjalne oświadczenie Decapitated

Zespół Decapitated stanowczo zaprzecza, by winny był zarzucanych mu czynów i będzie starał się dowieść swojej niewinności przed amerykańskim sądem.

Głos w sprawie zabrał Adam Nergal Darski, wokalista Behemotha i Me And That Man.

Sprawiedliwość dla wszystkich?

Życie w trasie potrafi czasem wymknąć się spod kontroli. Nie było mnie w autokarze Decapitated. Nie rozmawiałem z nikim i nie znam pozostałych osób zamieszanych w sprawę. Nie chcę spekulować, ale nauczyłem się na podstawie doświadczeń osobistych, jak i z wielu lat na trasie, że ludzie są skomplikowani. Nigdy nikogo nie zmusiłem, by uprawiał ze mną seks i w takich kwestiach powinno obowiązywać ZERO TOLERANCJI, bez wątpienia. Ale znam chłopaków z Decapitated i z mojego doświadczenia są to dobrzy, porządni i ciężko pracujący ludzie. JEŚLI rzeczywiście popełnili przestępstwo, będą musieli ponieść jego konsekwencje, ale pamiętajcie proszę, że póki co słyszeliśmy wersję tylko niektórych osób zamieszanych w sprawę. PROSZĘ więc, weźcie głęboki wdech, policzcie do 10 i POMYŚLCIE zanim zaczniecie piętnować, oskarżać i osądzać ich za coś, czego mogli nie popełnić. Byłem aresztowany, spędziłem noc w rosyjskim więzieniu, gdzie zabrano mi paszport i telefon. Znam to uczucie i mogę tylko sobie wyobrazić przerażenie i traumę, jaką przeżywają moi przyjaciele i wszyscy zamieszani w tę sprawę. Mam szczerą nadzieję, że sprawa jak najszybciej znajdzie pozytywne rozwiązanie i powrócą do domu bezpieczni.

Nergal, wraz z pozostałymi członkami Behemotha został zatrzymany w maju 2014 roku podczas trasy po Rosji. Powodem były niewłaściwe wizy, jakie wydano grupie. Zespół spędził jedną noc w areszcie, po czym została nałożona na niego grzywna, a muzycy musieli opuścić Rosję „w stosownym terminie”.

Nowy album Behemotha w drodze

Behemoth, który niedawno zakończył trasę po USA z zespołami Slayer i Lamb Of God, przymierza się do nagrania kolejnego albumu.

W rozmowie z BlackCraft Nergal przyznaje, że od lat nie czuł takiego przypływu weny, jak teraz:

Mamy dopracowane 10 albo 12 kawałków, a w zanadrzu mamy jeszcze sporo innych. Teraz pracuję nad tekstami. Po raz pierwszy w naszej karierze pracujemy na trasie. Mamy swoje mobilne studio, w którym bawimy się pomysłami, utworami, układamy solówki, ćwiczymy, słuchamy starych demówek i staramy się dopracować materiał najlepiej jak możemy.

W ciągu dnia, siedzimy sobie, bez stresu i bez spiny, mówiąc: „A może sprawdzimy ten pomysł? Spróbujmy to zagrać tak. Nagrajmy to. Wrócimy do tego jutro i zobaczymy czy nam się będzie podobało czy nie”.

Trasa Me And That Man

Tymczasem Nergal, razem z Johnem Porterem ruszą jako Me And That Man w polską trasę koncertową, promującą album „Songs Of Love And Death”. Trasa ruszy 21 września w Toruniu a zakończy się 8 października w Białymstoku. Oto lista koncertów:

 • 21.09 Toruń, Lizard King
 • 22.09 Zielona Góra, Kawon
 • 23.09 Katowice, Fabryka Porcelany
 • 24.09 Wrocław, Zaklęte Rewiry
 • 28.09 Poznań, Aula Artis
 • 29.09 Warszawa, Palladium
 • 30.09 Gdańsk, Teatr Szekspirowski
 • 1.10 Szczecin, Sala Koncertowa
 • 4.10 Bielsko Biała, Galeria BWA
 • 5.10 Kraków, Teatr Variete
 • 6.10 Rzeszów, Lukr
 • 7.10 Łódź, Wytwórnia
 • 8.10 Białystok, Zmiana Klimatu
Komentarze (9)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Lemmysomemoney dodano: 15.09.2017, 10:55 #1
Komentarz ukryty [Pokaż]
Pokaż odpowiedzi (2)
bobby [83.26.***.***] dodano: 15.09.2017, 11:32 #4
odezwał się "mroczny lord",pamiętam jak go w Rosji przymknęli, to dopiero robił pod siebie,szkoda że go tam dłużej nie potrzymali,on jako ostatni ma prawo mówić o sprawiedliwości,całe życie uniewinniany,dla kozłów jedyną sprawiedliwością jest Kara!!!
mama [88.135.***.***] dodano: 15.09.2017, 11:55 #5
Jeżeli ci dobrzy ludzie zgwałcili, to do pierdla z nimi
mourningsun dodano: 15.09.2017, 17:18 #6
Bardzo wyważony, stonowany i rzeczowy komentarz Nergala. świetnie,że ktoś kto zna "życie w trasie" z autopsji zabrał głos. Oczywiście "Pizdolina" (cytat hr. Fredro) No.1 (you know what I mean) znów cyniczna i niezadowolona. Tak czy owak: Nergal zachował się fair... szacun. I żeby było jasne: jeżeli potwierdzi się wersja kobiet że doszło do przemocy - surowe konsekwencje wg amerykańskich standardów jak najbardziej wskazane.... Edytowano 1 raz. Ostatnio: 15.09.2017, 17:27
Daria [83.29.***.***] dodano: 15.09.2017, 18:13 #7
wiesz Nergal, jak się zaprasza dziewczyny, to należałoby posprzątać, a kolesie mieli taki syf w autokarze, że się laskom od samego wejścia rzygać zachciało, muzycy zamiast się zawstydzić, że gnoje to postanowili się zemścić?
Magda [84.10.***.***] dodano: 09.10.2017, 20:57 #8
Mam wrażenie że jedyną osobą myślącą w kapeli jest Kiełtyka, pozostali wstąpili do kapeli gdy ta była już "z górnej półki"i zachłysneła się zbyt przywilejami z tego płynącymi.Współczuje najbardziej ich kobietom.Więcek ma zajebistą laske i zamiast jak Vogg siąść na dupie i czas poświęcić swojej dziewczynie przez nawet komunikator to wolał zabawiać się z groopie no to teraz ma! za głupote trzeba płacić, SZKODA WACKA ŻE MUSI "BEKAĆ" ZA GŁUPOTĘ POZOSTAŁEJ TRÓJKI
Pokaż odpowiedzi (1)
Komentarze (9 opinii) Skomentuj
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group