terazmuzyka.pl
Pitbulek 3015V  
rf | 10 marca 2018
14

Nergal przeprasza osoby urażone jego filmem

Adam Nergal Darski opublikował na swoim Instagramie post, w którym tłumaczy kontrowersyjny film i przeprasza tych, którzy mogli poczuć się nim urażeni.

8 marca z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, Adam Nergal Darski umieścił na swoim profilu Instagram film, na którym śpiewa piosenkę dla dzieci „Marcowy kwiatek” trzymając przy okazji gumowego penisa z przymocowaną do niego postacią Chrystusa. Film został już usunięty, jednak wywołał dużo kontrowersji.

Jimmy Page i Robbie Williams skłóceni o piwnicę

Wśród urażonych osób znalazł się poseł Prawa i Sprawiedliwości, Dominik Tarczyński, który na swoim koncie na Twitterze napisał [zachowaliśmy pisownię oryginalną]:

Pomogłem Decapitated wyjść z więzienia bo byli niewinni [w trakcie posiedzenia sądu, który uchylił areszt wobec muzyków, przedstawiony został list od posła ujmujący się za zespołem, według adwokata muzyków Decapitated, Steve'a Grahama, mogło odegrać kluczową rolę w podjęciu takiej decyzji - przyp. szy]. Pomogę nergalowi pójść do więzienia bo jest żałosnym zerem które łamie prawo. Nie chodzi o poglądy polityczne, wyznanie czy różne wrażliwości. Chodzi o przekroczoną granicę. Jutro składam zawiadomienie do prokuratury.

Rzeźba, którą trzyma w ręce lider Behemotha, nosi nazwę „Phallus IV”. Kontrowersyjną figurkę Nergal otrzymał w prezencie od Toma G. Warriora, obecnie lidera i założyciela Triptykon, w przeszłości muzyka stojącego na czele m.in. Celtic Frost.

Teraz Nergal ustosunkował się do tego filmu, jednocześnie przepraszając tych, którzy mogli się nim poczuć urażeni:

Oto pełna treść opublikowanego przez Nergala na Instagramie posta:

This one goes to my fellow country mates so it’s in Polish solely. I STRONGLY do suggest to use my social media with awareness. My personal aesthetics, values, sense of humour might not necessarily resonate with yours, specifically conservative ones, and I respect that. But PLEASE do not join MY community if you DON’T wanna get offended. There’s several ways to exclude YOURSELF from one: stop observing, block or unfriend. Simple as that. „W czwartek zamieściłem w mediach społecznościowych film z życzeniami z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Na filmie – oprócz mojej twarzy – widoczny był także jeden z artefaktów z mojej prywatnej kolekcji, instalacja autorstwa uznanego na całym świecie muzyka i artysty Thomasa Gabriela Fischera, która – jak widzę – wzbudziła spore kontrowersje. Cóż, część osób śledzących moje profile zrozumiała intencje, którymi się kierowałem, część nie do końca. Dlatego pragnę zaznaczyć, że jedynym moim zamiarem było rozbawienie żeńskiej części mojej publiczności. Trudno mi pojąć, że film ten mógł zostać odebrany inaczej, niż jako zwykły żart. Jeżeli jednak ktoś poczuł się nim urażony, to zadziało się tak wbrew moim intencjom. Takie osoby przepraszam – nie miałem zamiaru sprawić im przykrości. Jednocześnie zaznaczam, że na swoich profilach w mediach społecznościowych często wyrażam poglądy czy opinie, które nie muszą korespondować z poglądami, opiniami, poczuciem humoru i wrażliwością osób o poglądach konserwatywnych. Uprzejmie proszę więc takie osoby o świadome korzystanie z treści, które zamieszczam – nikogo nie chcę zmuszać do oglądania rzeczy, które udostępniam, a tam bardziej do podzielania moich prywatnych poglądów.”

Post możecie znaleźć pod tym adresem.

Komentarze (14)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
DestroySatan [83.26.***.***] dodano: 10.03.2018, 18:40 #1
no co za tchórz,chyba się przestraszył tego zawiadomienia od pana Dominika Tarczyńskiego,najpierw filmik usunął podobno, teraz przeprosiny jakieś,nawet nie ma jaj żeby tych swoich własnych satanicznych "poglądów" bronić a co dopiero mówić o ewentualnym ataku na inne religie,ten gość jest totalnie skończony,jak te ameby z watain co robią nazistowskie saluty a potem się z tego tłumaczą na fejsie,to nawet sataniści nie są tylko jakieś popierdółki,szatan stworzył nazizm,a oni się tego wypierają,mądrzy są tylko w gębie na scenie,i tych swoich durnych tekstach dla gimnazjalistów,porażka.
Pokaż odpowiedzi (1)
Faust dodano: 10.03.2018, 18:56 #3
Jak się smród zrobił, to teraz przepraszamy?! Żal
Nyctereutes procyonoides [89.64.***.***] dodano: 10.03.2018, 19:06 #4
Jenot pomógł chłopakom z Decapitated w wyjściu z więzienia 2 tygodnie po tym gdy sąd sam ich wypuścił. Można to sprawdzić w 10 sekund, ale wszyscy naiwni w to uwierzyli.
Nergal w zagranicznym medium może sobie robić co chce, (nie było to najwyższych lotów, ale nie o to chodzi), jak się Jenotowi nie podoba, to może nie oglądać.
Pokaż odpowiedzi (4)
J [83.22.***.***] dodano: 10.03.2018, 22:36 #9
Adaś "Czoło" Darski powinien funkcjonować jako słownikowa definicja kabotyna. Nie wiem jak może go traktować poważnie ktokolwiek powyżej 14go roku życia. Proponuję, aby nagrano teraz filmik ze zdjęciem starej Darskiego przyklejonym do sztucznego fiuta albo może jeszcze lepiej - zgodnie z estetyką Darskiego - do obsranego tudzież zarzyganego kibla. To byłoby takie twórcze i zapładniające dla umysłu, w sam raz na poziomie Pana "Czoła" i jego fascynującego kumpla, Toma G. Warriora.
Deafener [86.111.***.***] dodano: 11.03.2018, 10:26 #10
My to w ogóle jakiś obrażalski naród, codziennie news że ktoś się o coś obraził. I te argumenty, żeby Nergal Koran podarł, czytam je od kilku lat. Jak on ma Koran drzeć jak w tym kraju same katole, odzew byłby zero, ba nawet przy obecnych rządach bohaterem by został. Weźcie ludzie na luz, świat nie zaczyna i nie kończy na Polsce i Jezusie.
Pokaż odpowiedzi (2)
kicker [164.126.***.***] dodano: 12.03.2018, 09:26 #13
Adaś Darski robi w swym nudnym zespole za dziewczynę. Zdjęcie jego gumowej zabawki ostatecznie to potwierdza
Lemmysomemoney dodano: 13.03.2018, 09:17 #14
Straszny idiota, zbiera lajki wśród równych sobie biedaków umysłowych, piszę to z pozycji ateistycznych.
Komentarze (14 opinii) Skomentuj
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group