terazmuzyka.pl
Newsy 4431V  
rf | 19 stycznia 2017
0

Nergal śpiewa po polsku. Posłuchaj utworu „Cyrulik Jack” Me And That Man

Nergal i John Porter wypuścili polskojęzyczną wersję utworu „My Church Is Black”, zapowiadającą album duetu Me And That Man.

Me And That Man to duet współtworzony przez Adama „Nergala” Darskiego, znanego z zespołu Behemoth, i Johna Portera, znanego z grup Maanam, Porter Band i z solowej twórczości, także w duecie z Anitą Lipnicką. Ich wspólna płyta będzie nosiła tytuł „Songs Of Love And Death” i ukaże się 24 marca 2017 roku.

Nergal i John Porter o trasie koncertowej Me And That Man

Kilka dni temu prezentowaliśmy anglojęzyczną wersję utworu „My Church Is Black”, tym razem pokazujemy wam teledysk do tej piosenki z polskim tekstem, jako „Cyrulik Jack”.

Co wiemy o płycie Me And That Man?

Album „Songs Of Love And Death”, firmowany nazwą Me And That Man ukaże się 24 marca 2017 roku i będzie zawierał następujące utwory:

My Church Is Black

Nightride

On The Road

Cross My Heart And Hope To Die

Better The Devil I Know

Of Sirens, Vampires and Lovers

Magdalene

Love & Death

One Day

Shaman Blues

Voodoo Queen

Get Outta This Place

Ain't Much Loving

Do pyty dołączone zostaną dwa bonusowe nagrania oraz 24-stronnicowa książeczka. Wśród swoich inspiracji twórcy wymieniają takich artystów, jak Johnny Cash, Nick Cave, Mike Ness i Tom Waits.

26 marca 2017 roku wystartuje europejska trasa koncertowa promująca wydawnictwo. Muzycy odwiedzą Anglię, Niemcy, Francję, Holandię, Belgię, Szwajcarię i Austrię. Wciąż czekamy na ogłoszenie koncertów w Polsce.

Nowy album Behemotha wkrótce?

Pomimo prac związanych z powstawaniem i promocją wydawnictwa Me And That Man, Nergal nie zapomniał o swoim zespole Behemoth. Jeszcze w czerwcu zeszłego roku umieścił na portalu Instragram fragment z próby zespołu, uchylający pierwszego rąbka tajemnicy. Ostatnia płyta Behemotha ukazała się na początku 2014 roku i nosiła tytuł „The Satanist”, docierając na szczyt notowania OLiS oraz na 34. pozycję amerykańskiej listy Billboard i zbierając entuzjastyczne recenzje na całym świecie. Był to pierwszy album Behemotha nagrany po zwycięskiej walce Adama Darskiego z białaczką, jaką stoczył w 2010 roku.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 93V  
0

Musikmesse i Prolight + Sound już w kwietniu

mg | fot. Messe Frankfurt GmbH | 17 stycznia 2019
Newsy 131V  
0

Geddy Lee (Rush) nagra solowy album?

rf | 17 stycznia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group