terazmuzyka.pl
Pitbulek 3071V  
rf | fot. Little Punk People | 13 września 2018
2

Nergal mówi, co by zrobił, jakby spotkał Jezusa [WIDEO]

Lider zespołu Behemoth udzielił wywiadu, w którym odpowiedział na kilka niestandardowych pytań, między innymi, co by zrobił, gdyby objawił mu się Jezus.

Nergal udzielił wywiadu na kanale YouTube „Little Punk People”, prowadzonym przez kilkunastoletniego Elliotta Fullama, który lubi zadawać muzykom rockowym i metalowym nietypowe pytania.

Behemoth zaprezentował kolejny teledysk z nowej płyty

Jednym z pytań, na które musiał odpowiedzieć Nergal, brzmiało: „Co byś zrobił, gdybyś obudził się w środku nocy, a przy twoim łóżku stał Jezus”?

Nergal odpowiedział:

Ups... Przepraszam... Ach tak, ta płyta... Wiem stary, przepraszam.... Jezu, to nie byłem ja.

Po chwili dodał na serio:

Ujmijmy to w ten sposób: jeśli istnieje, mam nadzieję, że jest wielkim fanem Behemotha i ma na tyle poczucia humoru, żeby lubić to, co robimy.

Podczas wywiadu Nergal odpowiedział też, co według niego dzieje się po śmierci, co zrobiłby z księżmi, którzy molestują dzieci i czy jest szansa na współpracę z Robem Halfordem.

Cały wywiad możecie obejrzeć poniżej.

Nowy album zespołu Behemoth ukaże się 5 października 2018 roku pod tytułem „I Loved You At Your Darkest”.

W wywiadzie dla „Headbangers Lifestyle” Adam Nergal Darski wyjawił, jakie inspiracje stoją za najnowszym albumem zespołu Behemoth:

To bardzo złożony proces, bo zaczęło się od sesji zdjęciowej, która była mocno zainspirowana tematami religijnymi i klasycznymi obrazami Caravaggio, Memlinga i innych. Praktycznie cała książeczka płyty tak wygląda – klasyczne obrazy, zinterpretowane przez nas. To dość dosłowne interpretacje. Jeśli jestem ukrzyżowanym Jezusem, to jestem ukrzyżowanym Jezusem, a nie Jezusem z fiutem na wierzchu. Nie jest w żaden sposób obleśna – jest bardzo dosłowna, bezpośrednia. Myślę, że jest piękna. Jej elementy przenieśliśmy do teledysku.

Behemoth będzie promował nową płytę na koncertach, w tym między innymi na drugiej odsłonie festiwalu „Merry Christless”, który odbędzie się w grudniu w trzech polskich miastach.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Pumpciuś [80.55.***.***] dodano: 14.09.2018, 08:05 #1
Fantastyczny facet !!!
Adso z Melku [5.60.***.***] dodano: 14.09.2018, 17:50 #2
Raz już pisałem, że ten człowiek nie ma pojęcia o sztuce Caravaggia. Jest kompletnym ignorantem. Inspiracja ... to słowo jest mu obce. Nie rozumie ten oszust intelektualny co ono oznacza.
Zobacz także
Pitbulek 6325V  
7

Ogłoszono pierwsze na świecie heavymetalowe miasto

rf | fot, RWhite | 16 kwietnia 2019
Pitbulek 2248V  
1

Corey Taylor (Slipknot) się zaręczył [FOTO]

rf | fot. Rebecca Davis | 8 kwietnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group