terazmuzyka.pl
Pitbulek 1934V  
rf | 29 sierpnia 2019
0

Nick Cave szczerze wspomina rozstanie z PJ Harvey

Nick Cave otworzył się w kwestii jednego z najtrudniejszych okresów w jego życiu i opowiedział, jak zakończył się jego związek z PJ Harvey.

Związek Nicka Cave’a i PJ Harvey był jednym z najczęściej komentowanych w połowie lat 90. Para wystąpiła razem w utworze „Henry Lee”, jednak ich związek rozpadł się dość szybko. Niedawno Nick Cave podczas rozmowy z fanami na stronie „The Red Hand Files” został zapytany dlaczego rozstał się z PJ Harvey.

Nick Cave odpisał:

Prawda jest taka, że to nie ja rozstałem się z PJ Harvey, a PJ Harvey rozstała się ze mną. Siedziałem w moim mieszkaniu w Notting Hill, kiedy zadzwonił telefon. To była Polly. Przedstawiła się i powiedziała, że chce zerwać. Kiedy zapytałem dlaczego, odparła „po prostu to koniec”. Byłem tak zaskoczony, że niemal upuściłem strzykawkę. Możliwe, że narkotyki były problemem, a może moje problemy ze zrozumieniem monogamii, ale generalnie wszystko sprowadzało się do faktu, że oboje byliśmy niezwykle kreatywni i za bardzo skupieni na sobie, że dać sobie wzajemnie nieco przestrzeni.

Efektem rozstania była płyta „The Boatman’s Call”, na której Nick Cave bardziej otwarcie śpiewał o zranionych uczuciach. Cave twierdzi, że ta płyta pomogła mu się „wyleczyć ze związku z PJ Harvey”.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Pitbulek 1333V  
14

Naukowcy wybrali utwory poprawiające humor

rf | fot. PourquoiPas | 29 listopada 2019
Pitbulek 7600V  
28

Anette Olzon o Nightwish: Traktowali mnie bardzo źle

rf | fot. Gemsling | 18 listopada 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group