terazmuzyka.pl
Newsy 1377V  
rf | 4 października 2019
12

Nick Cave umieścił swój nowy album w sieci [AUDIO]

Płyta „Ghosteen” Nicka Cave’a właśnie trafiła w całości do sieci. Fizycznie ukaże się dopiero w listopadzie.

Ghosteen” to nowy album Nicka Cave’a i The Bad Seeds. Na płycie CD swoją premierę będzie miał dopiero w listopadzie, ale już teraz można go w całości odsłuchać na kanale YouTube artysty. „Ghosteen” składa się z dwóch części. Pierwsza to osiem krótkich utworów, które Cave nazywa dziećmi. Druga to dwa długie kompozycje rozdzielone utworem mówionym, które są ich rodzicami.

Snoop Dogg nagrał przeróbkę przeboju Nicka Cave'a [WIDEO]

Poniżej możecie wysłuchać „Ghosteen” w całości.

Poniżej znajduje się lista utworów, które trafiły na płytę.

Part One

  1. Spinning Song
  2. Bright Horses
  3. Waiting for You
  4. Night Raid
  5. Sun Forest
  6. Galleon Ship
  7. Ghosteen Speaks
  8. Leviathan

Part Two

  1. Ghosteen
  2. Fireflies
  3. Hollywood

A jak Wy oceniacie „Ghosteen”? Napiszcie w komentarzach i zagłosujcie w ankiecie.

Poprzedni album Nick Cave & the Bad Seeds to „Skeleton Tree”, który miał swoją premierę 9 września 2016 roku. Jego produkcją zajęli się Nick Cave oraz Warren Ellis.

Sonda - wypowiedz się!

Jak oceniasz album „Ghosteen”?

5 (najlepiej)
58% (63 głosy)
4
20% (22 głosy)
3
13% (14 głosów)
2
6% (7 głosów)
1 (najgorzej)
0% (1 głos)
Komentarze (12)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
daro [89.67.***.***] dodano: 04.10.2019, 16:30 #1
dobrze że jest możliwość posłuchania tego albumu przed jego zakupem na stałym nośniku ,wówczas rozczarowanie byłoby potężne ,miałem nadzieję że Nick Cave pokaże jeszcze pazur ale niestety?
Pokaż odpowiedzi (1)
I [91.205.***.***] dodano: 04.10.2019, 17:50 #3
Przesłuchałem dwa razy, faktycznie tym razem ,,magicznych,, kompozycji czy nawet momentów niewiele. Zawsze musi być arcydzieło ? nie przesadzajmy...
Sofad [109.199.***.***] dodano: 04.10.2019, 20:08 #4
Nick towarzyszy mi już ponad 20 lat
Dziś nie nie mogę się oderwać od Sun Forest później przyjdzie kolej na inne. Taki jest dziś Nick birthday party było już....
Sofad [109.199.***.***] dodano: 04.10.2019, 20:08 #5
Nick towarzyszy mi już ponad 20 lat
Dziś nie nie mogę się oderwać od Sun Forest później przyjdzie kolej na inne. Taki jest dziś Nick birthday party było już....
Mariusz [185.172.***.***] dodano: 04.10.2019, 23:35 #6
Piękna i wzruszająca płyta..
Ja [5.173.***.***] dodano: 05.10.2019, 09:28 #7
Płyta cudowna.
Jon [185.72.***.***] dodano: 06.10.2019, 07:43 #8
Piękna, nastrojowa cudowna zapierająca dech w piersiach płyta.
Paweł [62.244.***.***] dodano: 06.10.2019, 14:00 #9
Spokojna i nastrojowa, ale piękna płyta, której chce się słuchać.
wiw44 [109.241.***.***] dodano: 06.10.2019, 15:27 #10
Jednym słowem - poruszająca. Dwoma - dogłębnie poruszająca.
mourningsun dodano: 06.10.2019, 19:40 #11
Piękna muzyka.... w zasadzie nie spodziewałem niczego innego bo poprzedni album Nicka określił pewien kierunek a i na Push the Sky Away wyraźnie zaznaczyły się (wtedy jeszcze nieokreślone) zaduma i tęsknota... Tylko jak żyć do listopada w oczekiwaniu na winyla???
bzyk [185.70.***.***] dodano: 14.10.2019, 15:57 #12
Dla mnie ta płyta jest potwornie nudna. Bardzo lubię Cave'a, ale jedno Skeleton Tree wystarczy.