terazmuzyka.pl
Pitbulek 3777V  
rf | 6 czerwca 2019
6

Nicko McBrain (Iron Maiden) ma poważny problem przed koncertami [WIDEO]

Jak się okazało, nawet taka wielka gwiazda jak Nicko McBrain nie może spokojnie ćwiczyć przed koncertem Iron Maiden...

Zespół Iron Maiden podzielił się filmem, w którym perkusista Nicko McBrain nie może dostać się do własnej sali prób, bo okupuje ją pewna postać.

Iron Maiden zaprezentowali nowy klip do klasycznego utworu

Perkusista narzeka:

Każdego wieczoru, każdego cholernego wieczoru, gdy chcę tu wejść. Za 10 minut muszę być na scenie, muszę się przebrać i trochę się rozgrzać, a on siedzi tam każdego wieczoru.

Kto? Przekonajcie się sami.

Mamy nadzieję, że podczas zbliżającej się trasy po USA, Nicko McBrain jednak dostanie się do własnej sali prób, bez konieczności korzystania z pomieszczenia dla supportu.

Iron Maiden wyruszy w amerykańską trasę koncertową, która wystartuje 18 lipca na Florydzie i obejmie obie Ameryki, kończąc się 15 października w Chile.

Steve Harris nie jest dobrym basistą?

W programie „Rock Talk With Mitch Lafon” Steve Harris, lider Iron Maiden, zapytany został, co czyni go świetnym basistą. Odpowiedź muzyka nieco zaskoczyła przeprowadzającego wywiad:

Cóż, nie wiem... Szczerze mówiąc to nie uważam siebie za świetnego basistę. W pewnym stopniu wolę myśleć o sobie jak o dobrym kompozytorze, niż basiście. Chodzi mi o to, że nie analizuję tego, co robię. Pewnie mój techniczny powiedziałby ci więcej o moim sprzęcie i brzmieniu. Jeśli chodzi o samą grę... Wydaje mi się, przynajmniej tak się mówi, że gram nieco inaczej, niż wszyscy. Dla mnie to jednak zupełnie naturalny sposób. Niewiele o tym myślę.

Muzyk przyznał, że nigdy nie uczył się grać w taki czy inny sposób i w jego wypadku to coś, co przyszło zupełnie naturalnie.

Komentarze (6)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Ego [89.64.***.***] dodano: 06.06.2019, 17:00 #1
Już na serio nie mają czego pokazać...
Diz [89.71.***.***] dodano: 07.06.2019, 11:43 #2
Jak się za bardzo komuś nudzi, to się zaczyna bawić w pierdoły, oni się już nudzą w tym Iron Maiden, ale kasa się musi zgadzać. Nie widzę w nich żadnego entuzjazmu, po prostu maszyna do zarabiania kasy. To historycznie wciąż najlepszy metalowy zespół świata. Wyłącznie ze względu na dawne osiągnięcia.
Pokaż odpowiedzi (1)
Dio [85.117.***.***] dodano: 08.06.2019, 22:48 #4
Ha, ha, ha! Dobre! Nicko zawsze był jajcarzem. Nie rozumiem tych nieprzyjemnych komentarzy. Widać gimbazja nie miała w rękach żadnego singla Ironów i nie ma pojęcia co znaczy hasło "Listen with Nicko". Przypuszczam także, że gdy rzucę hasło "Mission from 'Arry" to też banda gimbów zgłupieje. Dobranoc.
Pokaż odpowiedzi (1)
Mar76 [188.165.***.***] dodano: 09.06.2019, 13:31 #6
Każdy kto dobrze zna Iron Maiden wie,że Nicko to największy jajcarz z nich wszystkich i wesołek więc nie posądzałbym go o jakieś gwiazdorstwo.P.S. Tak nawiasem -czy Nicko nie zaczyna przypominać Eddie'go z pierwszych okładek?
Zobacz także
Pitbulek 562V  
0

Rob Zombie zaatakował kobietę na koncercie [WIDEO]

rf | fot. Eric Thirteen | 16 sierpnia 2019
Pitbulek 2853V  
24

Heavy metal służy zdrowiu. Tak wykazało badanie

rf | fot. Luka Knežević - Strika, EXIT Photo Team | 8 sierpnia 2019
Pitbulek 599V  
5

Robbie Williams żył w nawiedzonym domu i rozważał samobójstwo

rf | fot. Дмитрий Садовников | 12 lipca 2019
Pitbulek 1417V  
2

Kirk Hammett (Metallica) przyznał, że boi się horrorów

rf | | fot. Gage Skidmore | 9 lipca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group