terazmuzyka.pl
Koncerty 2894V  
mg | 9 grudnia 2019
0

Nie tylko Camila Cabello. Sprawdź, kto jeszcze dołączył do Orange Warsaw Festival 2020!

Kilka dni temu w końcu oficjalnie zapowiedziano Orange Warsaw Festival 2020. Jako headlinera imprezy ogłoszono Camilę Cabello. Jednak poza piosenkarką, do składu festiwalu dołączyło kilkoro innych wykonawców.

Już poprzednia edycja Orange Warsaw Festival sugerowała, że organizatorzy, którzy w poprzednich latach chętnie stawiali na muzykę rockową, wybierają pop i rap. Ogłoszenia przyszłorocznej imprezy zdają się to potwierdzać, a zapowiedziana na wstępie Camila Cabello była tylko początkiem poszerzenia składu imprezy.

Poza artystką na Orange Warsaw Festival 2020 zobaczymy również następujących wykonawców:

  • Tyler, The Creator
  • 5 Seconds of Summer
  • Brockhampton
  •  Young Thug

Organizator zaraz po wspomnianych ogłoszeniach poinformował również o pierwszej puli biletów. Wejściówki Early Bird, skierowane do osób, które wybierają niższą cenę nie znając całego składu imprezy, trafią do sprzedaży 19 grudnia. Ich pula będzie oczywiście ograniczona.

Poniżej znajdziecie link do biletów:

Orange Warsaw Festival (czyli w skrócie OWF) to festiwal muzyczny, który od 2008 roku odbywa się w Warszawie. Do tej pory zagrali na nim tacy wykonawcy jak m.in. Kings of Leon, Imagine Dragons, Years & Years, Linkin Park, The Offspring, Queens of the Stone Age, Muse czy Skunk Anansie. W ubiegłym roku natomiast na scenie zobaczyliśmy chociażby Ritę OręMiley Cyrus czy Milesa Kane'a. Organizatorem imprezy jest Alter Art.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 360V  
3

Open'er Festival 2021 z kolejnymi gwiazdami w składzie

rf | fot. Iksnigo | 4 sierpnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group