terazmuzyka.pl
Newsy 489V  
szy | 15 lipca 2018
0

Nine Inch Nails i Gary Numan na jednej scenie w nowym teledysku [WIDEO]

Trent Reznor, lider formacji Nine Inch Nails, zaprosił - nie tak dawno - na scenę swego idola, Gary'ego Numana podczas koncertu swojego zespołu. Współpracę udokumentowano w najnowszym klipie.

Grupa Nine Inch Nails chętnie sięga po cudze utwory podczas swoich koncertów. Tak też było 16 czerwca na koncercie w Hard Rock Hotel & Casino w Las Vegas do Reznora i spółki dołączył Gary Numan, aby wspólnie wykonać utwór zatytułowany „Metal”.

Kanye West i The Weeknd zrzynają z Nine Inch Nails?

Nie było to żadne zaskoczenie, bowiem NiN w przeszłości nagrali własną wersję tej kompozycji, która znalazła się na płycie z remiksami „Things Falling Apart” z 2000 roku. W sieci właśnie pojawił się teledysk, który zarejestrowano podczas tamtego wspomnianego występu. Za reżyserię klipu odpowiada Brook Linder. Z końcowym efektem możecie zapoznać się poniżej:

Nowość od NiN i Numan w Polsce

Niecały miesiąc temu, 22 czerwca, na rynku ukazało się nowe wydawnictwo formacji Nine Inch Nails, zatytułowane „Bad Witch”. Jest to finalna część trylogii, na którą składały się także EP-ki „Not The Actual Events” (2016) i „Add Violence” (2017). 

Grupa opublikowała ostatnio daty amerykańskiej trasy koncertowej, która potrwa z przerwami od września do grudnia 2018 roku. Nine Inch Nails koncertować będzie razem z The Jesus And Mary Chain.

Trasie towarzyszyć będzie nietypowa, jak na dzisiejsze czasy, forma sprzedaży biletów. W przedsprzedaży będzie można kupić wejściówki wyłącznie w formie fizycznej w wyznaczonych kasach znajdujących się w miastach, w których odbędą się koncerty. Nie będzie natomiast można kupić biletów przez internet.

Gary Numan to brytyjski muzyk i producent, który na scenie jest aktywny od ponad czterdziestu lat. Brzmienia, w jakich się obraca to przede wszystkim industrialny rock, synt-pop, a także elektronika. Zasłynął on także z charakterystycznego, androgenicznego wyglądu.

Artysta zagra 25 listopada w Warszawie w klubie Progresja Music Zone. Numan przyjedzie do Polski w ramach trasy promującej album „Savage: Songs From A Broken World”, który na rynku ukazał się we wrześniu ubiegłego roku.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 38V  
0

Kanye West będzie nagrywał z Bobem Dylanem?

rf | fot. Alberto Cabello | 13 grudnia 2018
Newsy 603V  
0

Polski zespół wykona hymn USA podczas meczu NBA

rf | fot. Keith Allison | 10 grudnia 2018
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group