terazmuzyka.pl
Newsy 1207V  
rf | fot. Rob Sheridan | 26 marca 2020
8

Nine Inch Nails wydał właśnie dwie nowe płyty [AUDIO]

Trent Reznor po raz kolejny zaskoczył fanów, tym razem wydając niespodziewanie dwa albumy.

Nine Inch Nails postanowił uprzyjemnić fanom kwarantannę i opublikował dwa nowe albumy. Trent Reznor wypuścił do sieci za darmo 23 utwory podzielone na dwa cykle. Pierwszy z nich nosi tytuł „Ghosts V: Together”, a drugi „Ghosts VI: Locusts”, są więc one kontynuacją instrumentalnego cyklu „Ghosts I-IV” z 2008 roku.

Trent Reznor napisał:

Muzyka – kiedy jej słuchasz, myślisz o niej lub ją tworzysz – zawsze pomagała nam przetrwać wszystko, co dobre i złe. W myśl tej zasady postanowiliśmy ukończyć nowe płyty z cyklu Ghosts, żeby jakoś nie stracić rozumu.

Muzyka zawsze sprawiała, że czuliśmy się nieco mniej samotni na tym świecie. Mamy nadzieję, że wy też. Pamiętajcie, że wszyscy przez to przechodzimy i kiedyś to minie.

Płyty można ściągnąć za darmo ze strony internetowej Nine Inch Nails lub odsłuchać je na YouTube.


REKLAMA

Już teraz zamówić możesz kwietniowego „Teraz Rocka”, który opublikowany zostanie – z powodów logistycznych – nieco później, czyli 1 kwietnia. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze Rojku, Yes, Marillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest w przedsprzedaży – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze (8)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
W [62.87.***.***] dodano: 26.03.2020, 19:55 #1
Dobrze prawi, polać mu!
Pokaż odpowiedzi (1)
Jack In The Box [217.96.***.***] dodano: 26.03.2020, 21:24 #3
ale albumy za to nudne jak flaki z olejem, lepiej było nagrać coś jak bad witch, a nie jakieś ambientowe pianinowe plumkanie przez 10 minut, i tak każdy utwór, straszny kloc, wstydź się Reznor, taka wtopa, to już gruby manson nawet tak nie nudzi, z tym swoim romantyzmem za dwa grosze.
Pokaż odpowiedzi (3)
Swell [82.113.***.***] dodano: 27.03.2020, 18:24 #7
Jeżeli ktoś zna twórczość T. Reznora to nie powinien być zaskoczonym. Wraz z Atticusem Rossem tworzył już zawsze muzykę ambientową, a nie tylko Z NIN. To oczywiście nie nuta dla przypadkowych,, znawców "i,, ekspertów" rocka, tylko dla wyrafinowanych smakoszów nocnych klimatów, w których ta muzyka sprawdza się najlepiej...
Five Fingers Fist Fuck [79.175.***.***] dodano: 02.04.2020, 23:29 #8
Fantastyczna muzyka! Kiedy wychodziły pierwsze Ghosty, wszyscy myśleli, że będzie to w rodzaju Still. Było rozczarowanie. Ale też kompozycje były nieprzemyślane, niepotrzebnie rozciągnięte i faktycznie bez wyrazu. W nowych Ghostach, mamy już przemyślane struktury i przede wszystkim melodie, których brakowało wtedy. Nie jest to czysty Reznor, bo Atticus odciska na muzyce NIN swoją mocną pieczęć już od dawna. Nadal jest to muzyka dla odbiorcy, który potrafi się skupić na jej odbiorze. A więc dla 90% współczesnych odbiorców rzecz praktycznie nie do przejścia.
Komentarze (8 opinii) Skomentuj
Zobacz także
Newsy 169V  
0

Will Carroll (Death Angel) informuje o stanie swojego zdrowia

rf | fot. Stefan Bollmann | 3 kwietnia 2020
Newsy 143V  
2

Alestorm opublikowali teledysk zapowiadający nowy album [WIDEO]

mg | fot. Elliot Vernon | 2 kwietnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group