terazmuzyka.pl
Newsy 1162V  
szy | 14 lipca 2017
0

Nine Inch Nails zapowiadają nową EPkę

Zespół Nine Inch Nails ogłosił premierę nowego wydawnictwa. Nadchodząca EPka ukaże się za kilka dni. 

Tak jak zapowiadał lider Nine Inch Nails, Trent Reznor, tak też się stało - za kilka dni ukaże się nowe wydawnictwo, a konkretnie EPka, grupy. Premierę minialbumu, zatytułowanego „Add Violence”, zapowiedziano na 21 lipca. W sieci został udostępniony ponadto jeden z utworów, który się na nim znajdzie.

Metalmania również w 2018 roku

EPka „Add Violence” to druga część trylogii, która została zapoczątkowana przez „Not The Actual Events” (minialbum ukazał się w grudniu ubiegłego roku). Zestaw od 21 lipca będzie dostępny w formie cyfrowej, z kolei 1 września ukaże się na CD oraz winylu. Materiał zapowiada kompozycja „Less Than”, którą możecie (wraz z klipem) posłuchać w poniższym linku. Za wizualizację odpowiada Brook Linder. 

Na „Add Violence” znajdziemy 5 premierowych utworów. Oto tracklista:

  1. Less Than
  2. The Lovers
  3. This Isn't the Place
  4. Not Anymore
  5. The Background World

Tak z kolei będzie prezentować się okładka nadchodzącego wydawnictwa Nine Inch Nails:

Nine Inch Nails wrócą na scenę 23 lipca w Los Angeles jako headliner festiwalu FYF Fest. Zespół wystąpi również 30 lipca na Panorama Festival w Nowym Jorku oraz 15 września na Chicago’s Riot Fest.

Trent Reznor Atticus Ross ponadto zaangażowani są w dokument stworzony za pośrednictwem HBO, „The Defiant Ones”. Czteroczęściowa produkcja miała swoją premierę 9 lipca. Zawarta w nim historia będzie opowiadać o spółce założonej przez Jimmy'ego Iovine'a oraz Dr. Dre. W dokumencie zostanie wykorzystany wywiad z Trentem Reznorem oraz muzyka skomponowana przez Atticusa Rossa, Leopolda Rossa i Claudie Sarne.

Ostatnio Trenta Reznora i Nine Inch Nails mogliśmy oglądać w ósmym odcinku nowego sezonu serialu „Twin Peaks”, stworzonego przez Davida Lyncha. Grupa pojawiła się tam jako gość muzyczny.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group