terazmuzyka.pl
Newsy 3075V  
mg | 17 sierpnia 2017
0

Nocny Kochanek „Dziabnięty” na Przystanku Woodstock [WIDEO]

Na kanale KręciołaTV w serwisie YouTube pojawił się fragment koncertu Nocnego Kochanka, który odbył się na tegorocznym Przystanku Woodstock.

Nocny Kochanek do tegorocznego Przystanku Woodstock przebijać się musiał przez eliminacje, ale te dla zespołu okazały się jedynie formalnością. Ich występ eliminacyjny obserwowany był przez pełną salę rozentuzjazmowanych fanów, ale nawet nie umywa się to do tego, co miłośnicy formacji zgotowali podczas właściwego koncertu – na Głównej Scenie Przystanku Woodstock.

Spotify usuwa wykonawców szerzących nienawiść

Fragment tego niezwykle energetycznego koncertu, w wysokiej jakości dźwięku i obrazu, można znaleźć już w serwisie YouTube. Utwory „Dziabnięty” i „Diabeł z piekła”, podczas którtch gościnnie na scenie pojawił się Zenek z zespołu Kabanos, możecie znaleźć poniżej:

Choć konwencja zaproponowana przez Nocnego Kochanka nie wszystkim odpowiada, trzeba przyznać, że zespół wdarł się przebojem na polską scenę rockową i zyskuje coraz większą popularność – występ na Przystanku Woodstock to tylko jeden z dowodów, a kolejnymi są chociażby świetnie sprzedające się wydawnictwa i wyprzedane koncerty w całej Polsce. Dyskografię formacji zamyka album „Zdrajcy metalu” ze stycznia tego roku.

Nosowska wzruszyła Woodstock

Oryginalnie „Arahja” Kultu była sprzeciwem wobec istnienia muru berlińskiego, ale koncert Katarzyny Nosowskiej i grupy Hey na Przystanku Woodstock przyniósł tej kompozycji kolejne, ponadczasowe znaczenie. Artystka podczas wykonywania utworu dała się ponieść emocjom, a tłum zgromadzony pod sceną zareagował fantastycznie – wykrzykując kolejne linijki tekstu Kazika Staszewskiego. To wykonanie przejdzie do historii!

W sieci dostępne są amatorskie nagrania, na których można zobaczyć, jak niesamowita energia towarzyszyła tej interpretacji „Arahji”:

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Koncert już wkrótce
  • Przystanek Woodstock 2017
  • Data i miejsce koncertu: 3 sierpnia 2017
    Kostrzyn nad Odrą
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group