terazmuzyka.pl
Newsy 3487V  
rf | 18 września 2019
0

Nocny Kochanek, Materia i inni żegnają Damiana Ekmana

Zmarł Damian Ekman – wydawca, menadżer i organizator koncertów. Pożegnał go Nocny Kochanek i inne zespoły, z którymi był związany.

Zmarł animator polskiej sceny muzycznej, Damian Ekman. Znany był jako wydawca pierwszej płyty zespołu Nocny Kochanek, a także menadżer takich grup jak Ted Nemeth i Materia. Na swoich profilach społecznościowych pożegnały go zespoły, z którymi był powiązany.

Nocny Kochanek napisał:

Nie żyje nasz kolega Damian Ekman. Sympatyczny, uśmiechnięty i uczciwy facet, który w nas uwierzył i pomógł wydać nam pierwszą płytę.

Jeszcze parę miesięcy temu piliśmy burbon i śmialiśmy się na backstage'u i w hotelu po wspólnym koncercie z Ted Nemeth.

Strasznie smutne, że nie ma go już z nami...

Niech spoczywa w pokoju

Zespół Materia napisał:

Otrzymaliśmy wczoraj straszną wieść o odejściu naszego kumpla i ex-managera Damiana Ekmana. Chcieliśmy Ci bracie

podziękować za wszystko co zrobiłeś dla nas, za wspólne koncerty, za naszą pierwszą trasę za granicą (co to był za sztos!), za wszystkie niezliczone i świetne chwile które dane nam było razem spędzić. Ku Twojej pamięci, postaramy się zrobić wszystko co najlepsze jako zespół i jako ludzie. Spoczywaj w pokoju. Do zobaczenia po drugiej stronie.

Zespół M.O.R.O.N. napisał:

Z wielkim smutkiem żegnamy Damiana Ekmana, osobę niezwykle ważną dla całej muzycznej sceny. Mieliśmy okazję poznać go jako świetnego organizatora i przesympatycznego prywatnie człowieka, kumpla. Składamy kondolencje rodzinie i bliskim Damiana. Śpij spokojnie, stary.

Ekipa Polish Deathcore Crew napisała:

Z ogromnym, nieopisanym smutkiem, informujemy o odejściu naszego przyjaciela Damiana. Wielu z Was znało go osobiście a tysiące brało udział na przestrzeni lat w organizowanych przez niego koncertach. Brakuje mi sił i słów by napisać tu dziś cokolwiek więcej. Myślę o Tobie Damian. I płaczę. Wszyscy musimy być teraz silni. Chociaż w takiej formie pragnę złożyć kondolencje rodzinie i najbliższym. /Patryk.

 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 65V  
0

Minister zdrowia skrytykował Vana Morrisona

rf | fot. Art Siegel | 24 września 2020
Newsy 55V  
Newsy 177V  
1

Ace Frehley mówi, czy jego powrót do Kiss jest możliwy

rf | fot. Aca2001 | 24 września 2020
Newsy 1559V  
8

Anathema zawiesza działalność

rf | 23 września 2020
Newsy 1125V  
Newsy 254V  
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group