terazmuzyka.pl
Newsy 1642V  
mg | 13 kwietnia 2018
0

Nocny Kochanek pojawi się w programie Kuby Wojewódzkiego

Niezwykle popularny ostatnio zespół Nocny Kochanek pojawi się jako gość w nadawanym przez TVN programie Kuby Wojewódzkiego.

Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie Nocny Kochanek osiągnął niesamowity sukces, czego najlepszym dowodem są kolejne wyprzedane koncerty, niezapomniany występ na zeszłorocznym Przystanku Woodstock, czy w końcu znakomita sprzedaż ich ostatniej płyty zatytułowanej „Zdrajcy metalu”.

Ghost zapowiada nowy album

Kolejnym krokiem potwierdzającym ich pozycję jest zaproszenie do programu niezwykle popularnego Kuby Wojewódzkiego, który emitowany jest przez stację TVN. Oficjalna zapowiedź odcinka, w którym na skórzanej kanapie zasiądą muzycy z Nocnego Kochanka oraz Paulina Krupińska pojawił się na Facebooku:

Odcinek będzie można zobaczyć w najbliższy wtorek, 17 kwietnia, o godzinie 22:30.

W ogniu trudnych pytań

Kilka miesięcy temu, w grudniu, pojawił się „Teraz Rock”, który  przyniósł nam kolejną odsłonę kultowej rubryki „Strip-tease”. Wówczas postanowiliśmy zaprosić do współpracy muzyków z kontrowersyjnego, acz niezwykle popularnego zespołu Nocny Kochanek

Tak jak należało się spodziewać, pojawiły się również pytania trudne i niewygodne, ale wyboru nie było – trzeba było odpowiedzieć. Poniżej prezentujemy jedno z nich, które zadał z naszym pośrednictwem Maksymilian Żyliński, a odpowiedział na nie wokalista – Krzysiek Sokołowski:

Kiedy w końcu przestaniecie robić wstyd polskiemu metalowi?

Kiedyś natknąłem się w necie na opinię pewnego muzyka: Kochanek to gówno. Z ciekawości wszedłem na profil jego zespołu i odpaliłem klip. Wtedy wszystko zrozumiałem… Wiesz, jednego śmieszą żarty o blondynkach, a drugiego o Żydach. To samo, jeśli chodzi o muzykę czy o jej otoczkę. Jeden woli metal w dżinsach i bezrękawniku ze skąpo ubranymi dupeczkami dookoła, a komuś innemu podoba się chłop opięty skórzaną kamizelą, który frunąc na smoku śpiewa o walce, którą musi stoczyć z ogrami. My w sposób nieskrępowany i naturalny robimy to, co lubimy. Komfort słuchacza polega na tym, że sam decyduje co jest dla niego dobre, ciekawe i fajnie, a co - nie.

Cały wywiad, w którym muzycy z Nocnego Kochanka mówią o muzycznych inspiracjach, początkach swojej kariery i planach na przyszłość znaleźć możecie w grudniowym „Teraz Rocku”. Dostępny jest na naszej stronie internetowej.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 150V  
0

Why Don’t We i Macklemore we wspólnym utworze [WIDEO]

mg | fot. Zack Caspary | 21 marca 2019
Newsy 607V  
0

Nocny Kochanek uczci Record Store Day

rf | fot. Wacław Szacyło | 19 marca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group