terazmuzyka.pl
Pitbulek 847V  
mg | 18 grudnia 2018
5

Noel Gallagher: Liam zawsze miał w du*ie fanów Oasis

Choć niektórzy jeszcze wierzą w reaktywację Oasis, kolejne wypowiedzi – szczególnie Noela Gallaghera – raczej tego optymizmu nie podbudowują. Muzyk ponownie zaatakował swojego brata.

Liam i Noel Gallagherowie współtworzyli najpopularniejszy brytyjski zespół rockowy lat 90., jakim był Oasis. Grupa ostatecznie rozwiązała się w 2009 roku, a bracia działają na własną rękę. Wiele wskazuje, że tak pozostanie...

Liam Gallagher i Bono w popularnym programie rozrywkowym

Z jednej strony Liam Gallagher często sugeruje, że wcześniej czy później Oasis się reaktywuje, a z drugiej jego brat wyśmiewa publicznie te plany. Tym razem Noel wypowiedział się dla „Mojo” na temat powrotu zespołu i stosunku jego brata do fanów:

Liam chce to zrobić [reaktywować Oasis] z powodu swojego ego – zawsze miał w dupie fanów Oasis. Nie schodziłby ze sceny 25 razy w czasie swojej kariery, gdyby faktycznie mu na nich zależało.

Niedawno znów w mediach pojawił się temat reaktywacji zespołu w związku z imprezą w Slane Castle w Irlandii. Denis Desmond, szef firmy MCD, która wyszła z ofertą, mówi w wywiadzie dla „Extra”:

Liam powtarza, że pewnego dnia zespół wróci. Oferta na nich czeka i wiedzą o tym. Grali już w Slane z R.E.M. Stawka rośnie z tygodnia na tydzień.

Nie wiadomo, jakie pieniądze obecnie wchodzą w grę, ale Noel Gallagher wyjawił, za jaką kwotę jest gotów reaktywować Oasis:

Za 20 milionów funtów. Za jeden koncert to dość dobre pieniądze, co nie? Ale jeszcze nigdy nikt nie zaproponował mi takich pieniędzy.

To prawdopodobnie po raz kolejny zamyka temat powrotu Oasis na scenę. Bracia najpewniej dalej będą się wyzywali w mediach i jednocześnie kontynuowali swoje solowe, dość udane kariery.

Komentarze (5)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
psss [77.65.***.***] dodano: 18.12.2018, 20:43 #1
Ostani prawdziwi rockandrollowcy z jajami, po nich były już tylko ci..y.
Pokaż odpowiedzi (4)
Zobacz także
Pitbulek 484V  
5

Robbie Williams żył w nawiedzonym domu i rozważał samobójstwo

rf | fot. Дмитрий Садовников | 12 lipca 2019
Pitbulek 1354V  
1

Kirk Hammett (Metallica) przyznał, że boi się horrorów

rf | | fot. Gage Skidmore | 9 lipca 2019
Pitbulek 7049V  
2

Ronnie James Dio jednym zdaniem zgasił Davida Draimana z Disturbed

rf | fot. Adam Bielawski | 13 czerwca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group