terazmuzyka.pl
Teraz Rock 7843V  
mg | 25 września 2016
8

Nowy "Teraz Rock" od środy w kioskach

Już za kilka dni do sklepów w całej Polsce trafi nowy numer naszego miesięcznika, którego gwiazdami będą Nick Cave, Coma, Riverside czy Red Hot Chili Peppers.

Październik zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie – już niedługo w sprzedaży pojawi się nowy numer „Teraz Rocka”. W tym miesiącu wkładkę, aż 14-stronicową, poświęciliśmy Nickowi Cave’owi, który kilka tygodni temu opublikował szesnastą w dorobku płytę zatytułowaną „Skeleton Tree”.

Okładkę nowego numeru zdobi jednak grupa Coma, który zapowiedział publikację płyty „2005 YU55” i to właśnie o tym wydawnictwie na naszych łamach odpowiedzieli muzycy z zespołu. W tym miesiącu znajdziecie jednak znacznie więcej wywiadów, a przepytaliśmy chociażby członków Riverside, Marillion, Archive, New Model Army, Ceti czy Airbourne.

Fanów Red Hot Chili Peppers powinien zainteresować obszerny tekst, który przygotował Bartek Koziczyński. W artykułach ponadto Andy Wood, Lesław, Ten Years After czy O.N.A. Nasi redaktorzy zobaczyli i zrelacjonowali najważniejsze koncerty, a mowa tutaj chociażby o Capital of Rock, Kings of Leon, Kraków Live Festival, Cieszanów Rock Festiwal czy w końcu Ino-Rock Festival.

Październikowy „Teraz Rock” trafi do sprzedaży 28 września i będzie dostępny w kioskach w całej Polsce, w naszym sklepie internetowym oraz – to dla miłośników wersji elektronicznej – w e-Kiosku.  

Komentarze (8)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
kada82 dodano: 26.09.2016, 08:20 #1
dobrze że wkładka w końcu pożądna. A nie 3 raz o black sabbath iron maiden metallice czy o zespołach które wydały z 3 płyty na krzyż
bbfan dodano: 26.09.2016, 10:15 #2
Po przesłuchaniu singla Comy z nowej płyty,a lubię starą Comę moja reakcja była taka jak Roguckiego na okładce...
Metamatic dodano: 29.09.2016, 09:42 #3
Rogucki na okładce chyba ocenił Teraz Rock.
bbfan dodano: 29.09.2016, 16:17 #4
Kiedy w końcu dotrze do redaktorów,ze czytelnicy mają dość czytania po raz enty o Iron Maiden,Linkin Park,Red Hotach czy Deep Purple czy Sabatonie ?
Michał G. dodano: 29.09.2016, 17:30 #5
Rokrocznie Czytelnicy informują, o czym chcą czytać wypełniając specjalną ankietę. Jasno z niej wynika, jakie zespoły są najpopularniejsze i o jakich gazeta powinna - zdaniem właśnie Czytelników - traktować. Dodatkowo w tym miejscu warto wspomnieć, że w nowym numerze jest o: SBB, Comie, Cugowskich, Riverside, Marillion, Nicku i wielu innych, mniej znanych wykonawcach. Nawet jeśli ktoś nie chce czytać o IM czy RHCP, bez kłopotu znajdzie wiele innych ciekawych tekstów Uśmiech
Metamatic dodano: 29.09.2016, 19:24 #6
Czyli wynika z tego, że Teraz Rock czytają już tylko wyłącznie kinder-punko-metale, licealno-studencko alt-rockowcy albo stare dziadki rocka żyjące wyłącznie swoją zgniłą młodością (jak w PRL usłyszeli "Stairway To Heaven" to myśleli, że samego Pana Boga za nogi zapali i do dziś tym żyją). Ludzie znający lub uznający góra 10 zespołów na krzyż (czyt. święte krowy) bo to przecież klasyka! Jeżeli przez n'tych lat pisze się w kółko o tych samych wykonawcach to można wprowadzać czytelnika w błąd lub zakłopotanie, no bo jak to "Jedyne pismo rockowe w Polsce" ciągle o nich pisze w samych superlatywach więc ich słuchają i na nich głosują (chyba, że redakcja ma gdzieś opinie czytelników i pisze o tym co musi). Nie piszę o Tylko Rocku bo to było zupełnie inne pismo. Gdyby nie internet i wszelakie publikacje książkowe to bym do tej pory żył wyłącznie Sabbathami, Zeppelinami, Kultami etc. (nie obrażając tych zespołów). Naprawdę nie mam nic do samego istnienia tego pisma, niech ono sobie jest ale niech chociaż zrezygnuje z szyldu "Jedyne pismo rockowe w Polsce" chyba, że trzymają je w celach ironicznych.
jub79 dodano: 29.09.2016, 20:34 #7
Nie ma co się spinać, jest dobrze, będzie lepiej, być może jest potrzeba wyjścia poza pewne ramy, lecz czytając gazetę od dechy do dechy można wiele pozyskać nowych, ciekawych informacji
bbfan dodano: 30.09.2016, 10:40 #8
Dlaczego nie ma słowa o takich zespołach jak Backyard Babies,Hellacopters czy Hardcore Superstar. Grają trasy po całej Europie,ale Polskę omijają,no bo nikt o nich nie pisze,ciężko kupić płyty i tak to się kręci... Sabaton,Nightwish,Linkin Park za to ciągle,az do mdłości...
Komentarze (8 opinii) Skomentuj
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group