terazmuzyka.pl
Newsy 7559V  
mg | 29 maja 2020
20

Nowy dyrektor Trójki przeprosił Marka Niedźwieckiego i twórców „Listy Przebojów”

Niedawno Piotr Metz poinformował, że rozważy powrót do Trzeciego Programu Polskiego Radia, gdy Marek Niedźwiecki zostanie przeproszony za ostatnie wydarzenia. Tak się właśnie stało!

Kuba Strzyczkowski, od kilku dni dyrektor Radiowej Trójki, stara się namówić dziennikarzy do powrotu. Niektórzy już zadeklarowali, że znów będą prowadzić audycje, inni natomiast przedstawili pewne warunki. W tym gronie znalazł się Piotr Metz, który poinformował, że rozważy powrót dopiero w momencie, gdy Marek Niedźwiecki i pozostali twórcy „Listy Przebojów” zostaną przeproszeni.

Tak się właśnie stało. Strzyczkowski w audycji „Godzina prawdy” Michała Olszańskiego powiedział:

Zgadzam się, że dobra osobiste Marka Niedźwieckiego zostały naruszone. Przepraszam go jako dyrektor Trójki za bezzasadne zarzuty manipulacji przy LP3, bo żadnych takich działań nie było.

W oświadczeniu pojawiły się również przeprosiny dla Heleny Wachowicz i Bartosza Gila, czyli współtwórców „Listy Przebojów”. Audycja „Godzina prawdy” wyjątkowo trwała aż dwie godziny, a jej gościem specjalnym był właśnie dyrektor Trójki.

Nie wiadomo, czy przeprosiny przyniosą zamierzony skutek. Na ten moment w Trójce wciąż brakuje dziennikarzy do prowadzenia wielu audycji. Jak donosił niedawno portal „Gazeta.pl”, powrót do Trójki obiecali już Marcin Łukawski, Krystian Hanke, Tomasz Rożek, Patrycjusz Wyżga i Piotr Stelmach.

Dziś odbędzie się kolejne notowanie Listy Przebojów Trójki. Przypomnijmy: dwa tygodnie temu szczyt listy przebojów Trójki zdobył Kazik z utworem „Twój ból jest lepszy niż mój”, ale notowanie unieważniono. W efekcie z Trójki odeszło wielu prowadzących, w tym Marek Niedźwiecki. W zeszłym tygodniu notowanie listy opublikowano tylko w internecie.

Jak podają „Wirtualne Media” w tym tygodniu odbędzie się notowanie listy numer 1999 i 1/3, a poprowadzi je dyrektor muzyczny rozgłośni, Mariusz Owczarek. Nie będzie to jednak regularne notowanie, a prowadzący zaprezentuje wiele wspomnień i przebojów z poprzednich notowań.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze (20)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Scheisskopf dodano: 29.05.2020, 15:17 #1
W cywilizowanym świecie przyjęło się jednak, źe przeprasza ten, kto popełnił winę, a nie jego następca na stołku. Tego rodzaju przeprosiny są nieszczere (bo jak można szczerze przepraszać za cudze winy) i nic nie warte. Natomiast winny całej sytuacji spier...lił (przepraszam za wulgaryzm, ale on nie odszedł, ani nie został wyrzucony, tylko właśnie spier...lił pozostawiwszy po sobie hałdę gnoju. Pewnie ów towarzysz niedługo wypłynie jako wiceminister lub na innej ważnej posadzie, na której matuszka partia go umieści w nagrodę za godną postawę na odcinku kultury.
A poza tym, skoro jak mówi nowy dyrektor żadnych manipulacji nie było, to czy wyniki owego niesławnego notowania z Kazikiem na pierwszym miejscu zostaną przywrócone jako oficjalne na stronie radia i we wszystkich podsumowaniach?
Pokaż odpowiedzi (6)
Jack Reacher [31.11.***.***] dodano: 29.05.2020, 21:12 #8
A ja oczekuję przeprosin niejakiego Janusza K.(wice czegośtam). Albo niech ujawni protokół zniszczenia dowodów współpracy M.Niedzwieckiego z SB.
Pokaż odpowiedzi (3)
Ela [188.146.***.***] dodano: 30.05.2020, 08:43 #12
A ktoś pomyślał o tym, aby przeprosić artystów a w szczególności Bartasa za wmanipulowanie w tą nieczystą grę???
zico [94.251.***.***] dodano: 30.05.2020, 11:28 #13
Przeprosił za co? Za to, że niedźwiedzki sfałszował listę? Taki gniot nie zdobył 1 miejsca o czym już wiadomo tylko czwarte.
Pokaż odpowiedzi (2)
Jaś [213.241.***.***] dodano: 31.05.2020, 08:54 #16
To jesteście pismem muzycznym. To proszę mi powiedzieć czy pani Halina Wachowicz zmieniła w ostatnim czasie imię?
amarekr [83.29.***.***] dodano: 31.05.2020, 11:30 #17
nie będzie trójki, w piątek zaimprowizowana audycja po 12 Michał Olszański wer Kuba Strzyczkowski i jeżeli trójka ma być to na pewno bez M. Olszański to co zaprezentował, jaka poprawność POlityczna lewacka, a po słowach K. Strzyczkowski że trójka ma róznych słuchaczy i jak zadzwonił zwolennik prawej strony POlityki to M. Olszański wylał na tego słuchacza wiadro POmyji spóścił słuchacz do parteru to takaki pluarizm i niezależność polityczną zapowiada trójka z M. Olszański
Pokaż odpowiedzi (1)
Q [188.146.***.***] dodano: 31.05.2020, 14:03 #19
Dla Pana Kuby życzę powodzenia, jako słuchacz radiowej Trójki i dedykuję mu piosenkę Queen-One Vision
Paweł K. [156.17.***.***] dodano: 02.06.2020, 14:17 #20
cha cha cha, stara komuna zwyczajowo wraca i jak infantylnie! Dziecinada...
Vide "Czerwone tango" M. Maleńczuk/Pudelsi/Homo Twist... (+video, koniecznie).
Komentarze (20 opinii) Skomentuj
Zobacz także
Newsy 561V  
0

HBO pokaże galę Rock & Roll Hall Of Fame 2020

rf | fot. Derek Jensen | 9 lipca 2020
Newsy 124V  
0

Alestorm promują nowy album animowanym teledyskiem [WIDEO]

mg | fot. Elliot Vernon | 7 lipca 2020
Newsy 899V  
0

Roger Taylor bał się o zdrowie Briana Maya

rf | fot. Raph_PH | 7 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group