terazmuzyka.pl
Newsy 1394V  
rf | 10 sierpnia 2018
3

Nowy talent show Polsatu z oszałamiającą obsadą. 100 jurorów, w tym Anja Orthodox

„Śpiewajmy razem. All Together Now” to nowy talent show, który zadebiutuje w jesiennej ramówce Polsatu. W jury zasiądą między innymi gwiazdy polskiej sceny rocka.

Jesienią w ramówce Polsatu zadebiutuje nowy talent show, zatytułowany „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Będzie to polski odpowiednik przebojowego programu, który w Wielkiej Brytanii miał swoją premierę w styczniu 2018 roku i cieszył się ogromną popularnością. Format został sprzedany nie tylko do Polski, ale także do Niemiec, Francji i Brazylii. Anglicy tymczasem przygotowują jego drugą edycję.

Uczestnicy programu będą musieli porwać swoim śpiewem jak największą liczbę jurorów, a tych będzie aż 100. W Polskiej wersji będą to między innymi Nick Sinckler - amerykański wokalista, Anja Orthodox - wokalistka zespołu Closterkeller, Dariusz Kordek - aktor musicalowy, Krzysztof „Jary” Jaryczewski - współzałożyciel i pierwszy wokalista Oddziału Zamkniętego i Marcin Madox" Majewski - wokalista i autor tekstu. Przewodniczącą jury będzie Ewa Farna, a program poprowadzi artysta kabaretowy Igor Kwiatkowski.

Z każdego z odcinków do finału awansuje dwójka wokalistów. W finale będą walczyć o nagrodę pieniężną.

Polska edycja programu zadebiutuje we wrześniu i ma liczyć osiem odcinków. Czy okaże się tak wielkim sukcesem, jak w Wielkiej Brytanii, gdzie każdy z odcinków oglądało średnio 4 miliony widzów? Przekonamy się już wkrótce.

Komentarze (3)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Gong [213.146.***.***] dodano: 10.08.2018, 23:22 #1
Płyty sie nie sprzedają, mało ludzi na koncertach, brak weny? Zostań jurorem i zgarniaj kasę za ocenianie innych. Świetne!
Telewidz [83.20.***.***] dodano: 11.08.2018, 10:46 #2
Jak w Polsacie to będzie nudne. Liczy się tylko TVN.
Vampirro dodano: 11.08.2018, 10:51 #3
Jary w telewizji? W końcu ktoś przypomniał sobie o jego istnieniu. Ostatni raz widziałem go w "Wideotece dorosłego człowieka", a już sporo wody w Odrze od tego czasu upłynęło.
Zobacz także
Newsy 208V  
0

Novika zaprezentowała teledysk do utworu „Emotika” [WIDEO]

mg | fot. Eliza Krakowka | 16 kwietnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group