terazmuzyka.pl
Film / serial 3249V  
mg | 28 maja 2019
14

„Obcy” doczeka się trzeciego prequela. Nowy film wyreżyseruje Ridley Scott

Fani filmu „Obcy: ósmy pasażer Nostromo” mogą zacierać ręce, ponieważ rozpoczęły się prace nad trzecim prequelem kultowej produkcji. Za reżyserię ponownie odpowiedzialny będzie Ridley Scott.

Portal Variety poinformował, że rozpoczęło się pisanie scenariusza do kolejnego filmu z uniwersum „Obcego”. Za reżyserię ma być odpowiedzialny Ridley Scott, a rzecz będzie działa się przed wydarzeniami z kultowego filmu „Obcy: ósmy pasażer Nostromo”, który w kinach pojawił się w 1979 roku.

Nowa produkcja będzie najprawdopodobniej kontynuacją filmu „Obcy: Przymierze” z 2017 roku i dopełnieniem tak zwanej „nowej trylogii”, w skład której chodzi jeszcze „Obcy: Prometeusz” (2012).

Jest to o tyle ciekawa informacja, że w ostatnim czasie docierały informacje, iż uniwersum nie będzie wzbogacane o kolejne produkcje, ponieważ „Obcy: Przymierze” nie okazał się tak dużym sukcesem, na jaki liczono. Nieoficjalnie mówi się, że powodem zmiany decyzji jest fakt, iż 20th Century Fox zostało przejęte przez Disneya, a nowy właściciel postanowił dać słynnemu uniwersum jeszcze jedną szansę.

„Obcy: ósmy pasażer Nostromo” miał swoją premierę w maju 1979 roku i jest jednym z najpopularniejszych i najlepiej ocenianych horrorów Sci-Fi w całej historii. Doczekał się nie tylko wspomnianych już prequeli, ale również trzech sequeli (żadnego z nich nie wyreżyserował Ridley Scott).

Komentarze (14)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Aborcjusz [83.26.***.***] dodano: 28.05.2019, 15:25 #1
Starczy Panie Scott, starczy. Gorzej tego spier***ić niż w Prometeuszu czy Przymierzu się nie dało.
Pokaż odpowiedzi (1)
Wielki fan Purpli [5.173.***.***] dodano: 28.05.2019, 22:39 #3
Uważam że obcy przymierze był odrobinę lepszy od Prometeusza, który faktycznie okazał się totalną porażką, humbgiem, i bzdurą krótko mówiąc. Prometeusz był filmem groteskowym, otwarcie groteskowym i śmiesznym miejscami z tym swoim pseudofilozoficznym zadęciem...
LP [195.47.***.***] dodano: 10.06.2019, 11:04 #4
NIESTETY PRZYKRO TO STWIERDZIĆ ALE TRZEBA: TYLKO NIE RIDLEY SCOTT!!!!
pablo [91.90.***.***] dodano: 03.10.2019, 10:53 #5
Ja z kolei twierdzę wręcz przeciwnie. Zarówno "Prometeusz" jak i "Przymierze" to 2 bardzo fajne produkcje, z przewagą dla tego pierwszego gdzie wątek poszukiwania stwórców doskonale podkręca klimat tajemniczości.
rafał [89.64.***.***] dodano: 27.10.2019, 08:54 #6
tyle lat czekania jako fan obcego kiedy zobaczylem 1 film i dowiedziałem sie wkoncu kto stworzył obcego android GEJ dzieki Scott dzieki
Pokaż odpowiedzi (2)
Sedzia [83.25.***.***] dodano: 10.11.2019, 21:40 #9
Czy wy jestescie normalni? Jak mozna w ten sposob krytykowac samego stworce Obcego. To jego swiat. Jego wizja. Niepodoba sie to nie ogladaj. Spadaj ogladac Gwiezdne Wojny.
Paweł S. [109.196.***.***] dodano: 30.11.2019, 22:45 #10
Zwykłe bzdury i dno oraz wodorosty.
najnowszego obcego [95.160.***.***] dodano: 06.12.2019, 22:38 #11
powinien nakręcić JAMES CAMERON i SUKCES GWARANTOWANY. Tak było w przypadku dwójki i tak mogłoby być i teraz.
gość [83.3.***.***] dodano: 31.12.2019, 13:49 #12
Najłatwiej krytykować. Wymyślcie sami coś lepszego. Nikt nikogo nie zmusza po prostu nie idźcie na kolejne części mądrale l znawcy.
norbi [89.64.***.***] dodano: 04.04.2020, 00:10 #13
no akurat uzasadnienie zagłady ludzi ,było zasadne ,bo android produkt ludzkości okazał się destrukcją rasy konstruktorów a więc ludzi którzy go zrobili ,czy konstruktorzy to wiedzieli? że chcieli zgładzić swe dzieci ? kto wie ,odnosniki do paleoastronautyki i histori sumeru