terazmuzyka.pl
Film / serial 420V  
mg | 3 lipca 2020
0

„Obecność 3: Na rozkaz diabła” trafi do kin z opóźnieniem

Choć początkowo informowano, że „Obecność 3: Na rozkaz diabła” zadebiutuje w kinach we wrześniu tego roku, już teraz wiemy, że tak się nie stanie.

Kolejna odsłona jednego z najstraszniejszych horrorów ostatnich lat miała pojawić się w kinach w pierwszej połowie września 2020 roku. Tak się jednak nie stanie, a „Obecność 3: Na rozkaz diabła” zadebiutuje na dużym ekranie w 2021 roku. Wytwórnia nie podała jeszcze konkretnej daty, ale swoją decyzje argumentuje ograniczeniami wywołanymi przez pandemię koronawirusa.

Jest to decyzja, którą podjęto w przypadku wielu innych filmów, które miały mieć swoją premierę w tym roku. Cieszy jednocześnie, że zdecydowano, iż „Obecność 3: Na rozkaz diabła” pojawi się w kinach dopiero za klika miesięcy, a nie – jak w przypadku niektórych filmów – wyznaczane są kolejne daty, a premiera wciąż nie dochodzi do skutku.

„Obecność 3: Na rozkaz diabła” ponownie zobaczymy Verę Farmingę i Patricka Wilsona, którzy wcielają się w Lorraine i Eda Warrenów. Reżyserią zajął się Michael Chaves, a scenariusz przygotował David Leslie Johnson-McGoldrick.

Horror „Obecność” z 2013 roku okazał się prawdziwym kinowym przebojem, który wykreował całkiem nowe filmowe uniwersum. W ostatnich latach pojawiła się kontynuacja – „Obecność 2” – ale również osadzone w tym samym świecie „Annabelle” (2014), „Annabelle: Narodziny zła” (2017) czy „Zakonnica” (2018).


REKLAMA

Do sprzedaży trafił lipcowy numer „Teraz Rocka”, a w nim znajdziecie materiały o takich wykonawcach, jak Kazik, Morrissey, Within Temptation, Kansas, Trivium, Powerwolf, Bush, Mushroomhead, Edyta Bartosiewicz, Kasia Lins i wielu innych.

Numer dostępny jest w kioskach, a także w sprzedaży internetowej.

[LIPCOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ]

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
1

Alan Niven opowiada, jak Bob Dylan nabrał Sharon Stone

rf | fot. Gage Skidmore | 3 sierpnia 2020
0

Alan Parker, reżyser „The Wall”, nie żyje

rf | fot. Lisa Moran Parker | 2 sierpnia 2020
1

Millie Bobby Brown wystąpi w nowej produkcji Netflixa

rf | fot. Gage Skidmore | 29 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group