terazmuzyka.pl
Newsy 1901V  
rf | 18 marca 2017
1

Obituary. Lemmy i Glen Benton w animowanym teledysku

Zespół Obituary udostępnił teledysk do utworu promującego nową płytę. W przezabawnej animacji możemy zobaczyć między innymi Lemmy'ego.

Najnowszy album amerykańskiego zespołu metalowego Obituary, nazywa się po prostu „Obituary”, a promuje go teledysk do utworu „Ten Thousand Ways to Die”.

Me And That Man. Album przedpremierowo w TIDALU

W animowanym teledysku członkowie zespołu postanowili pokazać, że nie brakuje im poczucia humoru. W klipie do „Ten Thousand Ways to Die” występują animowane postacie Glena Bentona z Deicide, Lemmy’ego z Motörhead, członków Nasty Savage, a także cała chmara zombie. Fabuła teledysku kontynuuje historię z „Violence” z płyty „Inked In Blood”. W razie, gdyby ktoś nie widział tamtego klipu, poniżej możecie obejrzeć oba.

Obituary: „Violence”

Obituary: „Ten Thousand Ways to Die”

Na temat teledysku „Ten Thousand Ways to Die” grupa wypowiedziała się:

Jesteśmy podekscytowani teledyskiem „Ten Thousand Ways to Die”. Już robiąc „Violence” wiedzieliśmy, że doczeka się on kontynuacji. Jeszcze raz pokazaliśmy, że zespół nie boi się żartować z samych siebie. Balázs jest niesamowitym artystą, który w obu klipach doskonale uchwycił osobowości członków zespołu.

Album „Obituary” jest dziesiątym studyjnym albumem grupy, która zadebiutowała w 1989 roku płytą „Slowly We Rot”. Płyta ukazała się 17 marca 2017 roku nakładem wytwórni Relapse.

Najnowsze wydawnictwo zostało nagrane w prywatnym studiu zespołu w mieście Tampa, na Florydzie. Wokalista John Tardy tak tłumaczy decyzję, by nie nadawać albumowi żadnego tytułu:

Kiedy tworzymy płyty, tytuły utworów i płyt, zawsze są na końcu. Najważniejsze są same piosenki. Jako że jest to nasza dziesiąta płyta, a my działamy od prawie trzydziestu lat, stwierdziliśmy, że jest to dobra okazja na płytę bez tytułu. Dużo czasu poświęciliśmy na stworzenie tych nowych kawałków, nagranie riffów, słuchanie miksów i dokonywanie koniecznych poprawek. Jesteśmy z tych numerów niesamowicie dumni.

Na płytę „Obituary” trafiło dziesięć utworów:

  1. Brave
  2. Sentence Day
  3. Lesson In Vengeance
  4. End It Now
  5. Kneel Before Me
  6. It Lives
  7. Betrayed
  8. Turned To Stone
  9. Straight To Hell
  10. Ten Thousand Ways To Die

Okładkę „Obituary” zaprojektował Andreas Marschall i możecie ją obejrzeć poniżej.

Okładka płyty Obituary

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Kabanos Zagłady [212.191.***.***] dodano: 22.03.2017, 12:29 #1
Uwielbiam tych sympatycznych buraków. Mam wszystkie Ich płyty i tą również zamierzam kupić
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group