terazmuzyka.pl
Newsy 747V  
szy | 12 stycznia 2018
0

Of Mice & Men przerabia utwór Pink Floyd [AUDIO]

Zespół Of Mice & Men właśnie wydał swój nowy studyjny album, na którym fani znajdą m.in. przeróbkę utworu z repertuaru legendarnej grupy Pink Floyd. 

Dzisiaj na półki sklepowe trafiła nowa studyjna płyta zespołu Of Mice & Men, za którą odpowiedzialni są: Aaron PauleyAlan AshbyValentino Arteaga oraz Phil Manansala. Wśród utworów, które się na niej znalazły, pojawiła się również jedna przeróbka - „Money” z repertuaru Pink Floyd. 

Impact Festival. Kolejny wykonawca ogłoszony

Na piątym studyjnym albumie Of Mice & Men, zatytułowanym „Defy”, znalazło się 12 utworów (tracklista poniżej), wśród nich wspomniana wcześniej interpretacja jednej z najsłynniejszych kompozycji z dorobku grupy Pink Floyd. Poniżej możecie zapoznać się z wersją utworu „Money”, który oryginalnie znalazł się na płycie „The Dark Side of the Moon” (1973):

Jest to pierwszy album, na którym w roli wokalisty zaprezentuje się Aaron Pauley (gra on również na basie), który zastąpił na tym stanowisku Austina Carlile (cierpi na rzadką chorobę genetyczną tkanki łącznej, zwaną zespołem Marfana, która uniemożliwia dalsze koncertowanie z grupą). 

Produkcją płyty zajął się Howard Benson, który współpracował między innymi z takimi zespołami, jak My Chemical Romance czy Three Days Grace, za miks odpowiedzialny jest z kolei Chris Lord Alge.

Tracklista „Defy”:

 1. Defy
 2. Instincts
 3. Back to Me
 4. Sunflower
 5. Unbreakable
 6. Vertigo
 7. Money
 8. How Will You Live
 9. On The Inside
 10. Warzone
 11. Forever YDG'n
 12. If We Were Ghosts

Warto także na sam koniec nadmienić, że w ramach promocji nowego albumu formacja Of Mice & Men wystąpi w naszym kraju. 11 kwietnia formacja zagra w stołecznym klubie Proxima. Organizatorem koncertu jest agencja Go-Ahead. 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group