terazmuzyka.pl
Newsy 343V  
mg | 15 listopada 2019
1

Ofenbach zaprezentowali nowy utwór [AUDIO]

Duet Ofenbach zaprezentował właśnie nową kompozycję. Będzie wielkim przebojem, jak poprzednie utwory muzyków?

Dorian i César – światowej sławy duet Ofenbach – nie zwalnia tempa i prezentuje nowy singiel „Insane". Ich brzmienie obejmuje również elementy rockowe i folkowe. Ofenbach potrafią więc porwać do tańca klubową publiczność, nie porzucając skórzanych kurtek i rockandrollowego wizerunku.

Co przynosi nowa kompozycja? Odpowiadają muzycy:

„Insane" to utwór, który zrywa z dotychczas obieranymi kierunkami. Jest mocniej zorientowany na taniec i bardziej zmysłowy. Opowiada o poczuciu zagubienia na imprezie, uwodzicielskiej grze między dwojgiem młodych ludzi i beztrosce.

Posłuchajcie:

Paryski duet Ofenbach szybko zyskuje reputację jednego z najlepiej zapowiadających się zespołów sceny elektronicznej w swoim kraju i nie tylko. Na swoim koncie mają już nominacje do nagrody dla najlepszego młodego talentu przyznawanej przez DJ Mag we Francji. Muzycy zostali również zauważeni przez Spotify France, który umieścił ich na liście New Talent 2017, a ich mix „Come To Me" Lily & Madeleine osiągnął wynik 20 milionów odsłuchań. Także Shazam's Futurs Hits doceniło zespół umieszczając go w pierwszej dziesiątce swojego zestawienia, zaś na liście iTunes dotarli już do 4. miejsca.

Założycielami Ofenbacha to przyjaciele z dziecinnych lat – Dorian Lo i César de Rummel. Na muzyczne wody wypłynęli w 2014 roku, kiedy to zainteresowali się deep housem. Od tego czasu ich utwory były bogate w luźne, przyjemne wibracje, o czym świadczą np. „You Don" t Know Me"(z Brodie Barclay), „What I Want "(z KarlK) czy „Around The Fire ", które ukazały się na kompilacji „Crosswalk, Vol.1” obok utworów takich postaci jak Kungs i Nicolas Haelg.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Paweł K. [156.17.***.***] dodano: 16.11.2019, 09:24 #1
Więcej gitar, sampli, czadu!
Zobacz także
Newsy 594V  
0

HBO pokaże galę Rock & Roll Hall Of Fame 2020

rf | fot. Derek Jensen | 9 lipca 2020
Newsy 126V  
0

Alestorm promują nowy album animowanym teledyskiem [WIDEO]

mg | fot. Elliot Vernon | 7 lipca 2020
Newsy 906V  
0

Roger Taylor bał się o zdrowie Briana Maya

rf | fot. Raph_PH | 7 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group