terazmuzyka.pl
Newsy 12853V  
rf | 14 września 2017
0

Decapitated wystosował oficjalne oświadczenie

Zespół Decapitated opublikował oficjalne oświadczenie w sprawie oskarżenia o gwałt zbiorowy na jednej z fanek.

Wszyscy członkowie Decapitated zostali aresztowani w Kalifornii, gdzie postawiono im zarzut porwania i gwałtu zbiorowego na jednej z fanek, do których miało dojść 31 sierpnia 2017 roku po koncercie w mieście Spokane, w stanie Waszyngton.

Tony Iommi nie wyklucza powrotu Black Sabbath

Grupa opublikowała na swoim profilu Facebook oficjalne oświadczenie w tej sprawie:

Nie jesteśmy może idealnymi ludźmi, ale nie jesteśmy porywaczami, gwałcicielami ani kryminalistami. W związku z tym stanowczo zaprzeczamy zarzutom, jakie zostały nam postawione.

Prosimy wszystkich, żeby powstrzymali się z osądami, gdyż oskarżenie nie zostało jeszcze wniesione. Pełne zeznania i dowody zostaną przedstawione w odpowiednim czasie, wierzymy w sprawiedliwy proces.

Jako że nie wiemy, ile czasu zajmą procedury sądowe, z szacunku do fanów i promotorów, w związku z powagą zarzutów, odwołujemy wszystkie zaplanowane koncerty.

Nasze media społecznościowe zostały tymczasowo dezaktywowane, gdyż służyły jako platforma dla szkalujących i złośliwych treści. Chcemy zaznaczyć, że oświadczenia w opublikowanym raporcie policyjnym zostały złożone przed naszym aresztowaniem. W tamtej chwili żaden z członków zespołu nie był świadomy, że został wydany nakaz aresztowania.

Muzycy Decapitated przebywają w areszcie w Los Angeles, gdzie oczekują na ekstradycję do stanu Waszyngton. Proces ten może potrwać do 30 dni.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group