terazmuzyka.pl
Pitbulek 580V  
mg | 15 stycznia 2019
0

Oli Herbert (All That Remains) podpisał testament tuż przed śmiercią. Policja bada sprawę

Choć Oli Herbert zmarł 16 października, sprawa jego śmierci wciąż nie została do końca wyjaśniona. Policja bada kontrowersyjne okoliczności odejścia muzyka All That Remains.

Jak podał „Hartford Courant”, Oli Herbert podpisał swój testament zaledwie tydzień przed śmiercią, 9 października 2018 roku. Wzbudziło to zainteresowanie ze strony stróżów prawa, którzy wciąż badają okoliczności niespodziewanej śmierci muzyka. Spawa określana jest jako „podejrzana”.

Istotną dla policji sprawą jest wspomniany testament, który został podpisany zaledwie na tydzień przed śmiercią muzyka. Do złożenia podpisów doszło w salonie samochodowym w Connecticut, w którym pracuje żona Oliego. Pod ostatnią wolą podpisał się sam zainteresowany, jego małżonka – Elizabeth Herbert – i jego przyjaciółka. Do testamentu dołączona została polisa na życie.

Z 11-stronicowego dokumentu wynika, że jedyną spadkobierczynią i beneficjentką majątku Herberta ma być jego żona, Elizabeth. Wyraźnie zaznaczono tam również, że jego siostra, Cynthia Herbert, nie otrzyma po zmarłym bracie niczego i nie będzie miała żadnych praw do jego majątku czy pozostawionych dzieł. Zgodnie z zapisem w testamencie „wszystkie bieżące i przyszłe dochody” mają trafiać na konto żony muzyka.

Sprawa wciąż jest w toku.

Przypomnijmy – Oli Herbert zmarł niespodziewanie 16 października 2018 roku w okolicy swojego domu w Connecticut. Miał zaledwie 44 lata. Wdowa po nim opublikowała w listopadzie wyniki toksykologiczne, ujawniające przyczynę jego śmierci:

Dzień dobry wszystkim, tu Beth. I rzeczywiście jest to dobry dzień, bo dostałam wyniki toksykologii o oficjalną przyczynę śmierci mojego męża.

Przyczyna śmierci – utonięcie

Toksykologia – Oli najwyraźniej sam leczył się na chorobę dwubiegunową, która w jego rodzinie obecna była od wielu pokoleń. W jego organizmie znaleziono antydepresanty jak i leki nasenne. Leki w jego organizmie były takie same, jakie od dawna przepisywano jego bliskim, wiedział więc jak do nich dotrzeć. Nie chciał iść do lekarza, żeby go zdiagnozował i przepisał leki, co wyjaśnia jego okazjonalne zaburzenia zachowania w domu.

Następnie Beth Herbert wyjaśnia, że uroczystość pogrzebowa została odwołana z obawy o jej bezpieczeństwo po otrzymaniu wielu gróźb. 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Pitbulek 456V  
0

Rob Zombie zaatakował kobietę na koncercie [WIDEO]

rf | fot. Eric Thirteen | 16 sierpnia 2019
Pitbulek 2844V  
24

Heavy metal służy zdrowiu. Tak wykazało badanie

rf | fot. Luka Knežević - Strika, EXIT Photo Team | 8 sierpnia 2019
Pitbulek 594V  
5

Robbie Williams żył w nawiedzonym domu i rozważał samobójstwo

rf | fot. Дмитрий Садовников | 12 lipca 2019
Pitbulek 1415V  
2

Kirk Hammett (Metallica) przyznał, że boi się horrorów

rf | | fot. Gage Skidmore | 9 lipca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group