terazmuzyka.pl
Newsy 1804V  
mg | 17 października 2018
0

Oli Herbert, gitarzysta All That Remains, nie żyje

Z krótkiego oświadczenia zespołu All That Remains opublikowanego w mediach społecznościowych dowiedzieliśmy o śmierci Oliego Herberta – wieloletniego gitarzysty amerykańskiej grupy.

W wieku 49 lat zmarł Oli Herbert, współzałożyciel i gitarzysta amerykańskiego zespołu All That Remains. Grupa poinformowała o odejściu muzyka w serwisach społecznościowych. Nie podano przyczyny jego śmierci.

Jesteśmy zdruzgotani informacją o śmierci Oliego Herberta – naszego przyjaciela, gitarzysty i współzałożyciela All That Remains.

Oli Herbert był niezwykle utalentowanym gitarzystą i autorem tekstów, który zdefiniował północnowschodni rock i metal. Jego wpływ na gatunki muzyczne i nasze życie będzie wieczny.

Na ten moment nie dysponujemy żadnymi dodatkowymi informacjami. Zespół i rodzina proszą o uszanowanie ich prywatności i wspominanie Oliego poprzez wspaniałą muzykę, którą stworzył.

- możemy przeczytać w oświadczeniu.

Oli Herbert współtworzył zespół All That Remains od 1998 roku i brał udział przy nagraniach wszystkich ich wydawnictw. Dyskografię zespołu zamyka opublikowany w 2017 roku album „Madness”. Grupa zajmowała się ostatnio promocją nowej płyty – „Victim of the New Disease” ma pojawić się w sprzedaży 9 listopada.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 582V  
0

U2 żegna się z publicznością? Enigmatyczne słowa Bono

rf | fot. U2start | 14 listopada 2018
Newsy 1740V  
6

Slash: Doda jest bardzo fajna

rf | 13 listopada 2018
Newsy 288V  
0

A Perfect Cricle zaprezentowali apokaliptyczny teledysk [WIDEO]

mg | fot. Paul Harries | 9 listopada 2018
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group