terazmuzyka.pl
Film / serial 173V  
mg | 10 lipca 2018
0

„Orange Is the New Black". Zobacz zwiastun 6. sezonu [WIDEO]

Jeden z najpopularniejszych seriali Netflixa – „Orange Is the New Black" – już niedługo doczeka się szóstego sezonu. Zaprezentowano trailer i plakat tej oczekiwanej przez wielu serii.

27 lipca na platformie Netflix zadebiutuje 6. sezon serialu „Orange Is the New Black". Produkcja uważana jest za jedną z najlepszych, jeśli nie najlepszą wśród wszystkich przygotowanych przez popularną platformę. Serial z sezonu na sezon cieszy się niemalejącym zainteresowaniem i wszystko wskazuje na to, że podczas szóstej odsłony będzie podobnie. 

Johnny Depp oskarżony o napaść na planie filmu

W tym przekonaniu utwierdzać może opublikowany ostatnio trailer, który jeszcze bardziej podkręca atmosferę oczekiwania na wielką premierę:

Serial zyskał wielu zwolenników z powodu swojej niespotykanej formy. Z jednej strony to dramat przedstawiający tragedię osób osadzonych w więzieniu, a z drugiej strony prezentuje liczne wątki komediowe – ta mieszanka sprawiła, że „Orange Is the New Black" jest jednym z najpopularniejszych produkowanych obecnie seriali na świecie. 

Produkcja została również doceniona przez krytyków – mowa nie tylko o dobrych recenzjach, ale również licznych nagrodach, jak chociażby Emmy i Satelity. Szósty sezon składał się będzie z trzynastu odcinków, które trafią na Netflixa 27 lipca. 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
4

Queen wystąpi na Oscarach

rf | fot. DianaKat1 | 19 lutego 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group