terazmuzyka.pl
Koncerty 2902V  
rf | 11 kwietnia 2019
0

Orange Warsaw Festival 2019 ogłasza kolejne gwiazdy

Do składu tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival dołączyły kolejne, zagraniczne i polskie gwiazdy.

Skład Orange Warsaw Festival 2019 poszerzył się o kolejnych wykonawców. Jedną z gwiazd jest Miles Kane - jedno z najciekawszych nazwisk brytyjskiego rocka ostatniej dekady, współtwórca The Last Shadow Puppets, The Rascals, a także twórca świetne przyjętych albumów solowych). Wystąpi 1 czerwca. Poza tym do składu dołączyło czterech polskich wykonawców: Julia Pietrucha, Bitamina, Jan-rapowanie i Otsochodzi.

Tegoroczna odsłona Orange Warsaw Festival odbędzie się w dniach 31 maja – 1 czerwca na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu. Wcześniej ogłoszone gwiazdy, które wystąpią na festiwalu to Miley Cyrus, Solange, Troye Sivan i Marshmello, a także zespół The Raconteurs, w którym śpiewa Jack White.

Orange Warsaw Festival (czyli w skrócie OWF) to festiwal muzyczny, który od 2008 roku odbywa się w Warszawie. Do tej pory zagrali na nim tacy wykonawcy jak m.in. Kings of Leon, Imagine Dragons, Years & Years, Linkin Park, The Offspring, Queens of the Stone Age, Muse czy Skunk Anansie. Organizatorem imprezy jest Alter Art.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 876V  
0

Lato z Radiem Festiwal 2019. Poznaliśmy szczegóły wydarzenia

mg | fot. Grzegorz Śledź/Polskie Radio | 17 czerwca 2019
Koncerty 461V  
2

Charli XCX wystąpi w Warszawie

rf | 17 czerwca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group