terazmuzyka.pl
Koncerty 498V  
mg | 24 marca 2020
0

Organizatorzy Orange Warsaw Festival wydali oświadczenie. Co dalej z imprezą?

Epidemia koronawirusa zmusza organizatorów do odwoływania kolejnych koncertów. Co z zapowiedzianym na początek czerwca Orange Warsaw Festival?

Zapowiedziany w ubiegłym roku Orange Warsaw Festival 2020 ma odbyć się 5 i 6 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Do tej pory organizatorzy ogłosili już kilku wykonawców, wśród których znalazły się światowe gwiazdy jak Camila Cabello, 5 Seconds of Summer czy Tyler, The Creator.

Fani nie wiedzą jednak, czy impreza – w związku z rozpowszechnianiem się koronawirusa – dojdzie do skutku. Organizator wydał właśnie oświadczenie, w którym nie informuje o odwołaniu imprezy, ale zaznacza, że wciąż jest to realna opcja.

Zdalne przygotowania do festiwalu wciąż trwają, bierzemy jednak pod uwagę wszystkie możliwe scenariusze i mamy przygotowane rozwiązania awaryjne.

- możemy przeczytać w oświadczeniu, które w całości znajdziecie poniżej:

Orange Warsaw Festival (czyli w skrócie OWF) to festiwal muzyczny, który od 2008 roku odbywa się w Warszawie. Do tej pory zagrali na nim tacy wykonawcy jak m.in. Kings of Leon, Imagine Dragons, Years & Years, Linkin Park, The Offspring, Queens of the Stone Age, Muse czy Skunk Anansie. W ubiegłym roku natomiast na scenie zobaczyliśmy chociażby Ritę OręMiley Cyrus czy Milesa Kane'a. Organizatorem imprezy jest Alter Art.


REKLAMA

Już teraz zamówić możesz kwietniowego „Teraz Rocka”, który opublikowany zostanie – z powodów logistycznych – nieco później, czyli 1 kwietnia. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze Rojku, Yes, Marillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest w przedsprzedaży – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 289V  
2

Open'er Festival 2021 z kolejnymi gwiazdami w składzie

rf | fot. Iksnigo | 4 sierpnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group