terazmuzyka.pl
Film / serial 680V  
mg | 23 sierpnia 2019
2

„Osierocony Brooklyn”. Zobacz trailer filmu w gwiazdorskiej obsadzie [WIDEO]

Film Edwarda Nortona pt. „Osierocony Brooklyn” doczekał się oficjalnej zapowiedzi. Muzykę do produkcji przygotował Thom Yorke, lider zespołu Radiohead.

Niedawno w sieci pojawił się utwór, który na potrzeby filmu „Osierocony Brooklyn” przygotowali Thom Yorke z Radiohead i Flea z Red Hot Chili Peppers. Muzyka to jednak zaledwie jeden z elementów świetnie zapowiadającego się filmu.

„Osierocony Brooklyn” to film Edwarda Nortona – zajął się on zarówno scenariuszem i reżyserią, jak i obsadził główną rolę. Produkcja będzie miała swoją polską premierę 3 stycznia 2020 roku i będzie opowiadała historię cierpiącego na zespół Tourette'a detektywa Lionela Essroga. Film jest adaptacją książki o tym samym tytule, którą napisał Jonathan Lethem. Poza wcześniej wymienionym, w filmie pojawią się takie sławy jak Bruce Willis, Willem Defoe czy Alec Baldwin.

Film doczekał się ponadto oficjalnego trailera, który opublikowany został w serwisie YouTube:

Za muzykę do filmu „Osierocony Brooklyn” odpowiedzialny jest między innymi sam Thom Yorke, lider zespołu Radiohead, który od pewnego czasu skupia się na solowych projektach. Opublikował właśnie pochodzący ze ścieżki dźwiękowej filmu utwór „Daily Battles”, przy którego nagraniu pracował również Flea, basista Red Hot Chili Peppers.

Niedawno opublikowany został solowy album Yorke’a zatytułowany „Anima”, wcześniej natomiast artysta pracował nad muzyką do filmu „Suspiria”. Ostatnie miesiące muzyk Radiohead poświęcił na pracę nad pobocznymi projektami, która – jak sam przyznał – przyniosła mu wiele satysfakcji.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Wielebny Roman Niewiara [93.179.***.***] dodano: 24.08.2019, 11:29 #1
Jesli po tym nie będzie oscara dla Nortona... to ja już nie wiem co on wiecej musiałby wymyślić.
Pokaż odpowiedzi (1)
Zobacz także
1

Alan Niven opowiada, jak Bob Dylan nabrał Sharon Stone

rf | fot. Gage Skidmore | 3 sierpnia 2020
0

Alan Parker, reżyser „The Wall”, nie żyje

rf | fot. Lisa Moran Parker | 2 sierpnia 2020
1

Millie Bobby Brown wystąpi w nowej produkcji Netflixa

rf | fot. Gage Skidmore | 29 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group