terazmuzyka.pl
Newsy 1219V  
rf | 11 lutego 2019
0

Ozzy Osbourne był na oddziale intensywnej terapii. Aktualizacja na temat zdrowia

Ozzy Osbourne trafił na oddział intensywnej terapii. Lekarze obawiali się, że może mieć zapalenie płuc, co w jego wieku mogłoby się zakończyć tragicznie.

Ozzy Osbourne trafił do szpitala po tym, jak musiał z powodu zmagań z grypą odwołać europejską trasę koncertową z Judas Priest. Lekarze jednak obawiali się, że mógłby zapaść na zapalenie płuc. W jego wieku mogłoby to się skończyć tragicznie.

Jak podaje, cytowany przez „The Sun” rozmówca:

Lekarze obawiali się, że Ozzy złapie zapalenie płuc, co w jego wieku mogłoby się skończyć tragicznie. Najbliżsi wpadli w panikę, ale lekarze zapewnili, że Ozzy jest w najlepszych rękach.

Ozzy jest wojownikiem i z dnia na dzień czuje się coraz lepiej. Najgorsze już za nim, znowu się uśmiecha, nie może się doczekać powrotu na scenę.

Ozzy ma zostać wypisany ze szpitala w tym tygodniu.

Wcześniej Ozzy Osbourne poinformował o odwołaniu trasy przez swojego Facebooka. Z opublikowanego oświadczenia wynika, że odwołanie koncertów doradzili mu lekarze po tym, jak została zdiagnozowana u niego ostra infekcja górnych dróg oddechowych, z której mogłoby rozwinąć się zapalenie płuc.

Ozzy Osbourne napisał:

Jestem kompletnie załamany, że muszę odwołać europejską część trasy. Wygląda na to, że od października wszystko, czego dotknę, wali się. Najpierw infekcja palca, a teraz grypa i zapalenie oskrzeli. Chciałbym przeprosić moich fanów, którzy byli przez lata tak lojalni, mój zespół, ekipę i Judas Priest za to, że ich zawiodłem. Obiecuję jednak, że dokończę trasę z Judas Priest. Koncerty zostaną przełożone na wrzesień.

Zaledwie kilka miesięcy temu Ozzy musiał odwołać część trasy z powodu infekcji dłoni. Pozornie niegroźna infekcja szybko się rozwinęła i mogła zagrażać jego życiu. Sharon Osbourne mówiła w jednym z wywiadów:

Miał małą ranę na kciuku. Taką, jak przy zerwaniu kawałka paznokcia. Zostawił ją, a potem przytrzasnął sobie kciuk drzwiami. Kciuk zaczął mu puchnąć, a potem zaczął mu puchnąć środkowy palec. W sobotę zabraliśmy go na ostry dyżur i okazało się, że z małej ranki na paznokciu wytworzyły się dwie odrębne infekcje w dłoni.

Przeszedł operację, gdzie nacięli mu kciuk i palec wskazujący, by pozbyć się infekcji. Wszystko to wzięło się z czegoś, co wyglądało na nic poważnego. Niewiarygodne.

Najbliższe zaplanowane koncerty Ozzy ma w Australii i Japonii w marcu.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 566V  
1

Peter Murphy (Bauhaus) miał zawał

rf | fot. Flickr user pfig | 15 sierpnia 2019
Newsy 596V  
3

Iggy Pop opublikował kolejny utwór z nowej płyty [WIDEO]

mg | fot. Alex Const | 15 sierpnia 2019
Newsy 1240V  
0

Shavo Odadjian: System Of A Down ma około 10 nowych piosenek

rf | fot. Frank Maddocks | 14 sierpnia 2019
Newsy 2952V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group