terazmuzyka.pl
Newsy 657V  
rf | 8 lutego 2019
0

Ozzy Osbourne dochodzi do siebie w szpitalu

Syn Ozzy’ego Osbourne’a poinformował o stanie ojca, który przebywa w szpitalu, gdzie zmaga się z ciężkim przypadkiem grypy.

Ozzy Osbourne trafił do szpitala po tym, jak musiał z powodu zmagań z grypą odwołać europejską trasę koncertową z Judas Priest. To jego kolejna wizyta w szpitalu w ciągu ostatnich miesięcy. O jego stanie zdrowia poinformował jego syn, Jack Osbourne.

Ozzy Osbourne odwołuje europejską trasę

Jack Osbourne na swoim Instagramie napisał:

Jadę zobaczyć się z tatą. Czuje się znacznie lepiej. Dzięki za wszystkie wiadomości.

Życzenia szybkiego powrotu do zdrowia przesłał Ozzy’emu także jego kolega z Black Sabbath, Tony Iommi:

Życzę Ozzy’emu szybkiego powrotu do zdrowia. Wiem, że jest załamany, że musiał odwołać część trasy koncertowej, ale jestem pewien, że powróci na scenę, gdy tylko będzie mógł.

Wcześniej Ozzy Osbourne poinformował o odwołaniu trasy przez swojego Facebooka. Z opublikowanego oświadczenia wynika, że odwołanie koncertów doradzili mu lekarze po tym, jak została zdiagnozowana u niego ostra infekcja górnych dróg oddechowych, z której mogłoby rozwinąć się zapalenie płuc.

Ozzy Osbourne napisał:

Jestem kompletnie załamany, że muszę odwołać europejską część trasy. Wygląda na to, że od października wszystko, czego dotknę, wali się. Najpierw infekcja palca, a teraz grypa i zapalenie oskrzeli. Chciałbym przeprosić moich fanów, którzy byli przez lata tak lojalni, mój zespół, ekipę i Judas Priest za to, że ich zawiodłem. Obiecuję jednak, że dokończę trasę z Judas Priest. Koncerty zostaną przełożone na wrzesień.

Zaledwie kilka miesięcy temu Ozzy musiał odwołać część trasy z powodu infekcji dłoni. Pozornie niegroźna infekcja szybko się rozwinęła i mogła zagrażać jego życiu. Sharon Osbourne mówiła w jednym z wywiadów:

Miał małą ranę na kciuku. Taką, jak przy zerwaniu kawałka paznokcia. Zostawił ją, a potem przytrzasnął sobie kciuk drzwiami. Kciuk zaczął mu puchnąć, a potem zaczął mu puchnąć środkowy palec. W sobotę zabraliśmy go na ostry dyżur i okazało się, że z małej ranki na paznokciu wytworzyły się dwie odrębne infekcje w dłoni.

Przeszedł operację, gdzie nacięli mu kciuk i palec wskazujący, by pozbyć się infekcji. Wszystko to wzięło się z czegoś, co wyglądało na nic poważnego. Niewiarygodne.

Najbliższe zaplanowane koncerty Ozzy ma w Australii i Japonii w marcu.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 2653V  
10

Sharon Osbourne zaatakowała byłego basistę Ozzy'ego

rf | fot. Eva Rinaldi | 13 lipca 2019
Newsy 1499V  
Newsy 1868V  
Newsy 2869V  
2

Romuald Lipko (Budka Suflera) walczy z nowotworem

rf | fot. Facebook | 10 lipca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group