terazmuzyka.pl
Pitbulek 2064V  
rf | 14 sierpnia 2019
5

Ozzy Osbourne ma rzadką mutację genetyczną

Naukowcy zbadali DNA Ozzy’ego Osbourne’a i wykryli, że artysta ma dość nietypową mutację.

Bill Sullivan w książce „Pleased to Meet Me: Genes, Germs and the Curious Forces that Make Us Who We Are” przedstawił wyniki badania DNA Ozzy’ego Osbourne’a. Przeanalizowane próbki wykazały, że Ozzy ma genetyczną skłonność do uzależnień. Jednocześnie okazało się, że DNA Osbourne’a zawiera rzadką mutację, która pozwala mu wypić więcej niż innym osobom. „Ozzy rzeczywiście jest genetycznym mutantem” – podsumował Bill Sullivan.

Ozzy Osbourne miał zaśpiewać z Budką Suflera

Ozzy Osbourne i Judas Priest mieli ruszyć we wspólną trasę koncertową w tym roku, jednak kontuzja, jakiej uległ Ozzy zmusiła go do odwołania wszystkich zaplanowanych na ten rok koncertów. Artysta powróci jednak na scenę na początku 2020 roku.

Poznaliśmy daty koncertów europejskiej trasy Judas Priest i Ozzy’ego Osbourne’a. Wystartuje ona 31 stycznia 2020 roku w Nottingham i potrwa do 16 marca, kiedy to dotrze do Szwajcarii. Wcześniej artyści odwiedzą między innymi Niemcy, Austrię, Czechy i Hiszpanię. Koncertu w Polsce nie przewidziano.

Ozzy Osbourne aktualnie dochodzi do siebie po dość poważnym wypadku, którego nabawił się w banalny sposób. Jego syn, Jack Osbourne, w wywiadzie dla radia SiriusXM wyjawił, co się stało. Okazało się, że ten poważny w skutkach wypadek miał banalną przyczynę:

Ozzy potknął się o buta, gdy w nocy wracał do łóżka po tym, jak poszedł się wysikać.

W wyniku wypadku odnowiły się stare kontuzje – pleców, szyi i ramion – których nabawił się w wyniku wypadku na quadzie. Jak powiedziała Sharon Osbourne, lekarze musieli usunąć metalowe wstawki, które znajdowały się w całym jego ciele.

Komentarze (5)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
I [91.205.***.***] dodano: 14.08.2019, 11:02 #1
Ozzy od ponad trzech lat nie pije, a to nocne łazikowanie to pewnie nie browarek na kolację, tylko prostata daje znać o sobie...
Hulaj [188.29.***.***] dodano: 15.08.2019, 09:45 #2
Ot powiedział co wiedział pewnie to przerabiasz teraz to wiesz hahahaha
Big lol [82.132.***.***] dodano: 16.08.2019, 08:12 #3
Browarek to nie alochol
Rajmund [185.67.***.***] dodano: 19.08.2019, 20:04 #4
Gówno ma nie mutację genetycxną. Jak się dobrze przyjrzeć to znakomita większość rockmenów z tamtych lat wciąż żyje i ma się dobrze. A tryb życia Page'a, Planta, AC/DC, Queen i innych nie odbiegał znacząco od tego co robił Ozzy. Daleko nie szukając jego kumple z Sabbath też wszyscy żywi. Kitę odwalili stosunkowo nieliczni. Połowa tych ich wyczynów to wymysły, druga połowa to dobry towar, opieka medyczna najwyższej jakości i oczywiście pieniądze za które można to wszystko kupić.
Rajmund [185.67.***.***] dodano: 19.08.2019, 20:09 #5
Gówno ma nie mutację genetycxną. Znakomita większość rockmenów z tamtych lat wciąż żyje i ma się dobrze a trybem życia w niczym nie ustępowali Ozzy'emu. Kitę odwalili stosunkowo nieliczni. Większość tacy jak Page, Plant, AC/DC, czy choćby kumple Ozzy 'ego z Sabbath wciąż żyją i mają się dobrze. Połowa wyczynów tych ludzi to bajka, druga połowa to dobry towar, opieka medyczna najwyższej jakości i oczywiście pieniądze za które można to wszystko kupić.
Zobacz także
Pitbulek 1704V  
1

Gwiazdy rocka żegnają Kobego Bryanta

rf | fot. Christopher Johnson | 27 stycznia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group