terazmuzyka.pl
Pitbulek 2039V  
mg | 22 marca 2019
0

Ozzy Osbourne: Mam szczęście, że jeszcze żyję

Ozzy Osbourne zmagał się ostatnio z problemami zdrowotnymi, a wielu jego kolegów po fachu odeszło na tamten świat. Wokalista przyznaje, że to daje do myślenia.

Historia problemów zdrowotnych oraz wygłupów na granicy życia i śmierci jest w wypadku Ozzy’ego Osbourne’a bardzo długa. Swego czasu wokalista Black Sabbath nie myślał o tym, jak źle może skończyć się jego nieodpowiedzialne zachowanie. Teraz postanowił ocenić to z perspektywy czasu:

Gdybyś lata temu zapytał mnie „Jak myślisz, jak długo będziesz żył?” powiedziałbym „Nie dożyję 40-tki!”. Miałem wiele szczęścia. Jakbyś wtedy przeczytał nagłówek: „Ozzy Osbourne znaleziony martwy w pokoju hotelowym”, pomyślałbyś „Serio?!” czy raczej” Cóż, należało się tego spodziewać”?

- przyznał rozbrajająco szczerze Ozzy Osbourne. Nawiązał również do faktu, że w ostatnich latach zmarło wielu znanych muzyków, często młodszych od niego:

Wszyscy umierają. Mam nadzieję, że mój numer nie jest jeszcze wywołany. Tak jak wspomniałem, mam szczęście, że jeszcze żyje. Zwykle mówię, że kiedy w cały proces zaangażowane są narkotyki i alkohol, możesz umrzeć tysiąc razy.

Wokalista przyznał także, że coraz częściej myśli o śmierci:

Oczywiście, że o tym myślę. Jest już zajebiście blisko do końca. Dobicie do 70-tki uświadamia ci zmienność świata. To szaleństwo, co dzieje się dookoła. Wszystko przyspieszyło do irracjonalnego poziomu. Teraz w godzinę zrobisz więcej, niż kiedyś byłeś w stanie zrobić w tydzień. Ludzkość brnie do przodu zbyt szybko.

Ozzy Osbourne trafił do szpitala w lutym 2019 roku po tym, jak musiał z powodu zmagań z grypą odwołać europejską trasę koncertową z Judas Priest. W dalszej kolejności odwołane zostały także koncerty w Australii i Azji. Stan zdrowia wokalisty okazał się bardziej zagrożony niż początkowo myślano.

Ostatnio pojawiły się doniesienia, że wokalista Black Sabbath powoli, acz systematycznie wraca do zdrowia. Przebywa obecnie w domu, gdzie odbudowuje swoją formę.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Pitbulek 695V  
2

Katarzyna Nosowska odpowiedziała na rap Andrzeja Dudy [WIDEO]

mg | fot. Marlena Bielińska | 12 maja 2020
Pitbulek 1922V  
16

Paul McCartney poczuł się zraniony piosenką Johna Lennona

rf | fot. Jimmy Baikovicius | 4 maja 2020
Pitbulek 2512V  
14

Eddie Van Halen groził bronią Fredowi Durstowi z Limp Bizkit

rf | fot. Laurence Faure (Blogueuse) | 24 kwietnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group