terazmuzyka.pl
Koncerty 3162V  
rf | 30 stycznia 2019
1

Ozzy Osbourne odwołuje całą europejską trasę: jestem kompletnie załamany

Stan zdrowia Ozzy’ego Osbourne’a niestety nie jest najlepszy i artysta zmuszony został odwołać całą trasę z Judas Priest.

Przypomnijmy: dwa dni temu Ozzy Osbourne odwołał cztery koncerty w Wielkiej Brytanii i Irlandii ze względu na dość ciężki przypadek grypy. Teraz okazało się, że odwołana zostanie cała europejska trasa z Judas Priest.

Ozzy Osbourne spełnił marzenie śmiertelnie chorego kompana

Ozzy Osbourne poinformował o odwołaniu trasy przez swojego Facebooka. Z opublikowanego oświadczenia wynika, że odwołanie koncertów doradzili mu lekarze po tym, jak została zdiagnozowana u niego ostra infekcja górnych dróg oddechowych, z której mogłoby rozwinąć się zapalenie płuc.

Ozzy Osbourne napisał:

Jestem kompletnie załamany, że muszę odwołać europejską część trasy. Wygląda na to, że od października wszystko, czego dotknę, wali się. Najpierw infekcja palca, a teraz grypa i zapalenie oskrzeli. Chciałbym przeprosić moich fanów, którzy byli przez lata tak lojalni, mój zespół, ekipę i Judas Priest za to, że ich zawiodłem. Obiecuję jednak, że dokończę trasę z Judas Priest. Koncerty zostaną przełożone na wrzesień.

Zaledwie kilka miesięcy temu Ozzy musiał odwołać część trasy z powodu infekcji dłoni. Pozornie niegroźna infekcja szybko się rozwinęła i mogła zagrażać jego życiu. Sharon Osbourne mówiła w jednym z wywiadów:

Miał małą ranę na kciuku. Taką, jak przy zerwaniu kawałka paznokcia. Zostawił ją, a potem przytrzasnął sobie kciuk drzwiami. Kciuk zaczął mu puchnąć, a potem zaczął mu puchnąć środkowy palec. W sobotę zabraliśmy go na ostry dyżur i okazało się, że z małej ranki na paznokciu wytworzyły się dwie odrębne infekcje w dłoni.

Przeszedł operację, gdzie nacięli mu kciuk i palec wskazujący, by pozbyć się infekcji. Wszystko to wzięło się z czegoś, co wyglądało na nic poważnego. Niewiarygodne.

Pożegnalna trasa koncertowa Ozzy’ego ma potrwać co najmniej do 2020 roku.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Doktorek dodano: 30.01.2019, 11:27 #1
Cóż, wiek tez robi swoje, trasa pożegnalna przebiega z wyraźnymi przeszkodami :(
Zobacz także
Koncerty 340V  
3

Lenny Kravitz zagra koncert w Polsce w 2020 roku [DATA, BILETY]

mg | fot. Nadine Koupaei | 16 października 2019
Koncerty 726V  
0

Koncerty Jinjer w Polsce przeniesione

rf | 14 października 2019
Koncerty 393V  
2

Swans wystąpi w Polsce w 2020 roku

rf | 10 października 2019
Koncerty 1007V  
2

Riverside zaplanował europejską trasę koncertową na 2020 rok [DATY]

mg | fot. Oskar Szramka | 9 października 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group