terazmuzyka.pl
Newsy 2643V  
mg | 8 listopada 2019
21

Ozzy Osbourne opublikował utwór z nowej płyty. Posłuchaj „Under The Graveyard”!

Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią, światło dzienne ujrzał nowy utwór legendarnego wokalisty Black Sabbath, Ozzy’ego Osbourne’a. Już teraz posłuchać możemy „Under The Graveyard”.

Nowa płyta Ozzy’ego Osbourne’a zatytułowana została „Ordinary Man” i zapowiada ją opublikowany właśnie singiel „Under The Graveyard”. Będzie to pierwsze solowe wydawnictwo wokalisty Black Sabbath od 2010 roku, czyli premiery płyty „Scream”.

Ozzy Osbourne wskazuje najlepszego gitarzystę, z którym pracował

Zakończyły się również spekulacje dotyczące tego, kto wsparł frontmana w studiu nagraniowym. Przy „Ordinary Man” pracowali Andrew Watt (producent i gitarzysta), Duff McKagan (basista Guns N’ Roses) oraz Chad Smith (perkusista Red Hot Chili Peppers). Materiał przygotowali w Los Angeles.

Poniżej prezentujemy wspomniany utwór:

Zaczęło się, gdy przyszła do mnie Kelly i zapytała, czy chcę pracować przy utworze Post Malone. Pierwsze co pomyślałem: „Kim ku*wa jest Post Malone?”. Pojawiłem się w domu Andrew Watta i powiedział, że będziemy działać szybko. Po zakończeniu tego kawałka zapytał, czy nie chciałbym nagrać nowej płyty. „Byłoby zajebiście”, odparłem, ale nie chciałem siedzieć przez pół roku w piwnicy! Jednak w krótkim czasie mieliśmy gotowy album

- opowiada o powstaniu nowego albumu Ozzy. I kontynuuje:

Gdy pojawili się Duff i Chad, w ciągu dnia jamowaliśmy, a ja wieczorami pracowałem nad utworami. Już wcześniej mówiłem Sharon, że chciałbym nagrać album, ale zawsze z tyłu głowy miałem, że nie mam na to sił, ale Andrew nie odpuszczał. Mam nadzieję, że ludzie słuchając tego będą zadowoleni, ponieważ włożyłem w ten album całe moje serce i całą moją duszę.

Nie podano daty premiery płyty „Ordinary Man”, ale z wcześniejszych informacji przekazanych przez Sharon Osbourne wynika, że album powinien ujrzeć światło dzienne w styczniu 2020 roku.

Ozzy Osbourne planuje wrócić do koncertowania w 2020 roku. Prawdopodobnie na scenie zobaczymy go dopiero w maju, kiedy to zaplanowane ma koncerty w Ameryce. Trasa europejska, która miała odbyć się u boku Judas Priest na początku 2020 roku obędzie się prawdopodobnie dopiero w pierwszej połowie 2021 roku. 

Komentarze (21)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Ego [89.64.***.***] dodano: 08.11.2019, 08:31 #1
No cóż, dyskografia Osbournea by się obyła bez tego utworu. 2,5/5
Pokaż odpowiedzi (1)
sunset_station dodano: 08.11.2019, 08:58 #3
Hm...tak jakby średnio. Poczekam na całą płytę.
I [91.205.***.***] dodano: 08.11.2019, 09:49 #4
Kapitalna okładka, Ozzy pokutujący, chociaż różki wyraźnie widoczne... Heaven and Hell, jak zawsze w życiu...
Abaddon [83.26.***.***] dodano: 08.11.2019, 10:01 #5
nowy utwór kinga lepszy, masquerade of madness !!!!
flake9 dodano: 08.11.2019, 10:14 #6
Nie jest najgorzej
Dp [5.173.***.***] dodano: 08.11.2019, 10:17 #7
Dla mnie jest to news roku.czekam na płytę z niecierpliwością
Deff [89.64.***.***] dodano: 08.11.2019, 10:24 #8
Na kolana nie powala, takie sobie.
TransRebel [93.176.***.***] dodano: 08.11.2019, 10:47 #9
Jest dobrze ale brzmienie gitary,gra,mix to raczej porażka.
Draq [85.193.***.***] dodano: 08.11.2019, 12:02 #10
Słyszę tu wyraźne inspiracje zespołem Mech Uśmiech)
ozesek [83.15.***.***] dodano: 08.11.2019, 14:37 #11
Uffff
Myślałem, że będzie znacznie gorzej.
Daje jeszcze radę. Szacun.
Gjapmg1 [188.108.***.***] dodano: 08.11.2019, 18:59 #12
Jedyne co oczekuję od tej płyty to tego, żeby była lepsza od Scream
Abandon [77.115.***.***] dodano: 08.11.2019, 19:36 #13
W swoim gatunku dobra ballada i tyle. Spodziewałem się, że utworem promującym będzie jakiś riffowy killer z porządnym solo gitarzysty. W tym utworze tego jednak zabrakło. Żałuję, że Gus, czy Zakk jednak nie uczestniczą w tym projekcie, bo jakoś ten nowy wioślarz na razie mnie nie przekonuje a sam utwór ma na celu zawojowanie stacji radiowych. Okładka najlepsza, stonowana, nieco w stylu Ozzmosis.
Frank [37.47.***.***] dodano: 08.11.2019, 21:56 #14
O nie... To nie jest to, czego się spodziewałem. Czy na koncertach Ozzy też będzie używał Autotune? A czy gitarzysta Andrew Watt zagra też starsze kawałki Ozzy'ego? Bo to w ogóle nie brzmi jak Ozzy, raczej jest skompresowane jak wszystkie dzisiejsze pop rockowe przeboje. Bardzo się zawiodłem :(
Mpfh [95.160.***.***] dodano: 09.11.2019, 07:38 #15
Bryndza
Paweł K. [156.17.***.***] dodano: 09.11.2019, 08:32 #16
Trochę to nudne, manieryczne i przewidywalne; latka lecą... więcej poweru ale głos skubany ma nadal choć się zżulił i prawie kompletnie zaćpał/nawiedził (?); no i tu nie fałszuje jak live! może być przebój
OMEN [185.153.***.***] dodano: 09.11.2019, 10:39 #17
Uważam, że kawałek jest świetny. Dużo świeżości i werwy, fajne wariacje wokalne i sabbathowski styl. Ozzy w pełnej krasie! Szacun Mistrzu!
zulu88 [5.173.***.***] dodano: 10.11.2019, 20:57 #18
Mimo upływu lat i przyjętych używek Ozzy nadal żyje, a to już jest wyczyn. Utworek sam w sobie nie jest najgorszy, ale szkoda, że w końcówce utworu poszło solo nie na gitarze tylko pękniętej mandolinie
Wiesiek [46.112.***.***] dodano: 11.11.2019, 11:22 #19
dobrze spiwa
kadakrystian dodano: 12.11.2019, 18:36 #20
No niestety bardzo słabo!
Beznadziejne brzmienie, od razu czuć brak dobrego gitarzysty( czytaj ZAKK WYLDE).
Pokaż odpowiedzi (1)