terazmuzyka.pl
Pitbulek 1339V  
rf | 23 listopada 2018
1

Ozzy Osbourne po pijaku był okropny. Tak twierdzi jego były gitarzysta

Jake E. Lee wspomina swój czas, jaki spędził w zespole Ozzy’ego Osbourne’a, a także jak frontman zachowywał się, gdy był pijany.

Jake E. Lee grał w zespole Ozzy’ego Osbourne’a w latach 1983-1987. To wystarczająco długo, by się dobrze poznać, także od tej ciemniejszej strony.

Ozzy Osbourne z wiadomością o stanie swojego zdrowia

W wywiadzie dla „Cobras & Fire” Jake E. Lee wspomina, że nie lubił przebywać w towarzystwie Ozzy’ego, kiedy ten był pijany:

Imprezowanie z Ozzym nigdy nie należało do przyjemnych. Kiedy Ozzy był trzeźwy, był przemiłym, zabawnym gościem. Był jedną z najzabawniejszych osób, jakie spotkałem w życiu. Kiedy był trzeźwy miło było spędzać czas w jego towarzystwie. Kiedy zaczynał pić, wciąż był zabawny, ale potem nagle jakby ktoś przełączył przełącznik i przestawał być zabawny, a stawał się okropny. I po prostu paskudny. Z tego powodu mocno ograniczyłem imprezowanie. Tak, imprezowanie z Ozzym nie było przyjemne.

Była trzecia albo czwarta nad ranem, spałem w moim pokoju hotelowym, kiedy obudziło mnie walenie do drzwi. Otworzyłem, a on wszedł i powiedział: „Mam pomysł na piosenkę”. Wziąłem gitarę, ale Ozzy był w stanie wydać z siebie tylko niezrozumiałe dźwięki. Zdarzyło się tak ze trzy razy, aż w końcu włączyłem magnetofon, żeby to nagrać. Następnego dnia mu to odtworzyłem, a on tylko powiedział: „Bardzo mi przykro. To się więcej nie powtórzy”. I dzięki Bogu, nie powtórzyło się.

Dzisiaj Ozzy Osbourne już tak nie imprezuje, ale nadal jest w doskonałej formie. Nie wytrąciła go z niej niedawna wizyta w szpitalu w wyniku infekcji dłoni, która wymagała opieki medycznej. Ozzy wprawdzie musiał odwołać kilka koncertów, ale na scenę wróci już 31 grudnia, kiedy to odbędzie się tegoroczny Ozzfest. Głównymi gwiazdami, obok Ozzy’ego będą Rob Zombie, Marilyn Manson, Jonathan Davis i Body Count. Wystąpią także Zakk Sabbath, Devildriver i Wednesday 13.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Lala [217.96.***.***] dodano: 08.12.2018, 20:41 #1
OZZY OSBOURNE NIGDY DOBRZE NIE ŚPIEWAŁ A JEGO KONCERTY TERAZ TO KATASTROFA!STARY DZIADU ZPIERDALAJ NA EMERYTURĘ!ĆPUNIE I PIJAKU!
Zobacz także
Pitbulek 582V  
Pitbulek 328V  
0

Meat Loaf spadł ze sceny i złamał obojczyk [WIDEO]

rf | fot. christopher simon | 7 maja 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group