terazmuzyka.pl
Koncerty 1368V  
mg | 18 lutego 2020
0

Ozzy Osbourne ponownie odwołał trasę koncertową [OŚWIADCZENIE]

Ozzy Osbourne wciąż nie uporał się z problemami zdrowotnymi i zmuszony został do odwołania trasy koncertowej po Ameryce Północnej.

Trasa koncertowa „No More Tours 2”, która miała odbyć się w Ameryce Północnej, została odwołana. Powodem tej decyzji jest stan zdrowia Ozzy’ego Osbourne’a, który w ostatnich miesiącach zmaga się z problemami różnego pochodzenia. Jak wynika z opublikowanego w nocy oświadczenia, artysta zmuszony jest do wyjechania do Europy w celu kontynuowania leczenia.

Jestem wdzięczny za Waszą cierpliwość, ponieważ miałem gówniany rok. Niestety, nie będę mógł wyjechać na leczenie do Szwajcarii wcześniej niż w kwietniu, a trwa ono od sześciu do ośmiu tygodni. Nie chcę rozpoczynać trasy i później odwoływać jej w ostatniej chwili, ponieważ to niesprawiedliwe względem fanów.

- napisał Ozzy.

Wpis w oryginale:

Już 21 lutego swoją premierę będzie miał nowy album wokalisty zatytułowany „Ordinary Man”. Przypomnijmy, że Ozzy ma zaplanowaną trasę koncertową po Europie, która ma odbyć się pod koniec tego roku. Czy dojdzie do skutku? Tego na razie nie wiadomo.

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

ZAMÓW TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 21 lutego i będzie do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce za 19,99 zł. W naszym sklepie internetowym możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 431V  
1

Download Festival 2020 odwołany

mg | 26 marca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group