terazmuzyka.pl
Newsy 551V  
rf | 15 maja 2018
0

Ozzy Osbourne powraca ze swoim reality show

13 czerwca 2018 roku ukaże się trzeci sezon popularnego reality show, w którym poznamy kulisy przygotowań Ozzy’ego Osbourne’a do pożegnalnej trasy i wyruszymy z nim w podróż przez Amerykę.

Trzeci sezon „Ozzy & Jack's World Detour” będzie miał swoją premierę 13 czerwca na A&E Network. Słynny wokalista wyruszy w nim w niebywałą podróż, podczas której towarzyszyć mu będzie jego córka Kelly Osbourne.

Red Hot Chili Peppers, Eminem i Aerosmith obrażają kobiety?

Przygotowując się do pożegnalnej trasy koncertowej, Ozzy Osbourne wpadł na pomysł, by na pierwszy koncert na Florydzie, pojechać z Los Angeles samochodem. Jego syn Jack spodziewał się trzeciego dziecka, więc nie mógł towarzyszyć Ozzy’emu w trasie. Za kierownicą zasiadła więc jego córka, Kelly, gdyż Ozzy niedawno zrezygnował z prowadzenia pojazdów. Jack zaś miał dołączyć do nich później. Podróż okazała się pełna niespodzianek, które poznamy śledząc poczynania Ozzy’ego w nowej serii „Ozzy & Jack's World Detour”.

Pożegnalna trasa koncertowa Ozzy’ego wystartowała pod koniec kwietnia na Florydzie, na festiwalu Welcome To Rockville odbywającym się w Jacksonville. Ozzy Osbourne postanowił wykonać czternaście utworów, wśród których znalazły się jego solowe hity – chociażby „Crazy Train” czy „Mr. Crowley” – a także utwory z repertuaru Black Sabbath – „Paranoid” i „War Pigs”.

Ozzy na Impact Festival 2018

Ozzy Osbourne jest headlinerem tegorocznej edycji Impact Festival. Jego polski występ odbędzie się 26 czerwca 2018 roku w Tauron Arenie Kraków.

Podczas zbliżającej się pożegnalnej światowej trasy, w ramach której artysta wystąpi na Impact Festival, Ozzy Osbourne – członek Rock & Roll Hall of Fame, zdobywca nagród Grammy, autor piosenek – świętować będzie ponad pięć dekad na scenie (łącznie jako artysta solowy i główny wokalista założonego w 1968 roku Black Sabbath). Trasa, która poprowadzi Ozzy’ego z koncertami dookoła świata i ma potrwać aż do 2020 roku.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 932V  
Newsy 203V  
0

Musikmesse i Prolight + Sound już w kwietniu

mg | fot. Messe Frankfurt GmbH | 17 stycznia 2019
Newsy 327V  
1

Geddy Lee (Rush) nagra solowy album?

rf | 17 stycznia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group