terazmuzyka.pl
Film / serial 349V  
mg | 5 maja 2020
3

Ozzy Osbourne. Powstaje film o początkach solowej kariery muzyka i związku z Sharon

Jak zdradził Jack Osbourne, trwają prace nad filmem, który opowiadał będzie o początkach solowej kariery Ozzy’ego i jego związku z Sharon.

Syn Ozzy’ego Osbourne’aJack – przyznał podczas wywiadu w „The Jasta Show”, że powstaje film, który opowiadał będzie o początkach solowej kariery Księcia Ciemności, a także jego związku z Sharon.

Dzieją się rzeczy, które mają doprowadzić do powstania tego filmu (...) Obstawiam, że w ciągu najbliższych miesięcy pojawi się coś, co będzie go zapowiadało. Jeszcze nie wylądowaliśmy w studiu, więc trzymajcie kciuki.

Jak nietrudno się domyślić, akcja filmu osadzona zostanie pod koniec lat 70. i na początku 80. Ozzy Osbourne opuścił Black Sabbath na chwilę w 1977 roku i ostatecznie w 1979 roku, natomiast swoją pierwszą solową płytę wydał w 1980 roku. Z Sharon ożenił się natomiast w 1982 roku.

Produkcja najprawdopodobniej będzie fabularyzowaną biografią, które są w ostatnim czasie niezwykle popularne. Nie ma również wątpliwości, że nad projektem czuwali będą Sharon i Ozzy Osbourne’owie.

Nie tak dawno Ozzy Osbourne opublikował pierwszy od dekady solowy album zatytułowany „Ordinary Man”. Wydawnictwo spotkało się z pozytywnymi recenzjami i ogromnym zainteresowaniem ze strony fanów.

Artysta wciąż nie może jednak rozpocząć koncertowej promocji płyty, ponieważ ma problemy ze zdrowiem. Ostatnio nie mógł pojechać na leczenie do Szwajcarii z powodu pandemii koronawirusa. Choć jego stan regularnie się poprawia, będzie potrzebował czasu na powrót do pełnej sprawności. Ozzy Osbourne wciąż zapewnia, że wcześniej czy później wyruszy w światową trasę koncertową.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

KUP TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” jest już do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym za 19,99 zł.

Komentarze (3)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Krasnal Adamu dodano: 05.05.2020, 15:04 #1
"Ozzy Osbourne opuścił Black Sabbath w 1977 roku", ale niecałe pół roku później wrócił i był członkiem jeszcze przez ponad rok - taki niewarty wspomnienia na muzycznym serwisie szczegół.
Vampirro dodano: 05.05.2020, 15:56 #2
Ha ha! No bez jaj, wy tak na serio? Opuścił? Przecież go wywalili!
Potas [188.146.***.***] dodano: 06.05.2020, 18:26 #3
Czyli powstanie film " O tym jak byłem gwiazdą rocka i stałem się nieudacznikiem ( czytaj pantoflarzem ) " Z przyjemnością obejrzę ku przestrodze jak będę na tyle pijany by nic nie zapamiętać.
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group