terazmuzyka.pl
Koncerty 686V  
rf | 10 października 2019
1

Ozzy Osbourne przekłada koncerty z powodów zdrowotnych. Specjalne oświadczenie [WIDEO]

Trasa koncertowa Ozzy’ego Osbourne’a i Judas Priest została ponownie przełożona. Ozzy potrzebuje więcej czasu, żeby dojść do siebie.

Ozzy Osbourne i Judas Priest mieli odbyć wspólną trasę w tym roku. Po wypadku Ozzy’ego została ona przełożona na początek 2020 roku. Ale i ta data okazała się zbyt wczesna. Ozzy wydał oświadczenie, w którym twierdzi, że jeszcze nie doszedł do siebie.

Ozzy Osbourne umrze przed Bożym Narodzeniem? Sharon Osbourne komentuje

W opublikowanym oświadczeniu Ozzy mówi:

Jak pewnie wiecie, albo i nie, na początku roku nieszczęśliwie upadłem. Uszkodziłem sobie kręg w szyi i musiałem przejść operację. Mam w swojej szyi więcej śrub niż samochód.

Nie umieram, dochodzę do siebie. Zajmuje to jednak nieco więcej czasu niż podejrzewaliśmy. Zanudzam się leżąc całe dnie w łóżku. Nie mogę się doczekać aż wrócę do roboty, ale musicie wykazać się nieco większą cierpliwością. Przekładam europejską trasę, bo nie jestem gotów.

Nie przechodzę na emeryturę. Zagram te koncerty, ale kiedy powrócę na scenę chcę być w stu procentach gotowy i dać takiego czadu, że spadną wam laczki. Przygotowuję też nowy album.

Nie podano, kiedy trasa z Judas Priest się odbędzie, ale krążą plotki, że dopiero w 2021 roku. Ozzy zamierza powrócić na scenę w maju, kiedy to odbędzie się trasa po USA.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Abandon [37.248.***.***] dodano: 10.10.2019, 20:31 #1
Zdrowia Ozz. Odnoszę wrażenie, że podczas tej przerwy wyraźniej mówi i nie trzęsie się, choć głos zachrypnięty. Ciekawy jestem, czy faktycznie wróci na trasę, ale przynajmniej jest zapowiedź nowej muzyki.
Zobacz także
Koncerty 372V  
4

Open'er Festival 2021 z kolejnymi gwiazdami w składzie

rf | fot. Iksnigo | 4 sierpnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group