terazmuzyka.pl
Pitbulek 1319V  
szy | 14 lutego 2018
0

Ozzy Osbourne wspomina niecodzienną sytuację podczas koncertu

Książę Ciemności w najnowszym wywiadzie dla „Rolling Stone” wspomina jedną ze swoich koncertowych wpadek. 

Ozzy Osbourne w rozmowie z dziennikarzem „Rolling Stone” przypomniał jedną ze swoich wpadek, która zapadła mu mocno w pamięć.

Metallica otrzyma „muzycznego Nobla”

Wokalista przyznał, że podczas jednego z koncertów, doszło do wstydliwego dla niego zdarzenia. Wylał bowiem wodę na głuchoniemych fanów:

Pewnego wieczoru zobaczyłem grupkę ludzi pod sceną, którzy stali nieruchomo. Rock and roll nie robił na nich kompletnie wrażenia. A kiedy ktoś z publiczności nie porusza się i w ogóle nie reaguje, to robię specjalne show dla tej osoby i zaczynam wylewać na nią wiadra wody. Kiedy to zrobiłem, ktoś powiedział mi, że oni nie reagują na muzykę, ponieważ są niesłyszący. Poczułem się wówczas jak idiota. 

Osbourne zastanawiał się dlaczego osoby głuchonieme wybierają się na koncert rockowy.

Nie mogłem tego zrozumieć. Powiedziano mi, że chodzi o rytm - oni go czują. To całkiem ciekawe

- dodał wokalista. 

Przypomnijmy: Ozzy Osbourne będzie główną gwiazdą tegorocznej edycji Impact Festival, która odbędzie się 26 czerwca w Tauron Arenie Kraków. Zagra ten koncert w ramach pożegnalnej trasy „No More Tours 2”. Ma ona trwać do 2020 roku. Szybko jednak zaznaczył, że nie oznacza to wcale, że kończy raz na zawsze z występami scenicznymi, bowiem będzie od czasu do czasu grał pojedyncze koncerty.

Nie przejdę na emeryturę do momentu, gdy nie wpakują mnie do sosnowego pudła

- w swoim stylu zakończył Osbourne

Ostatni solowy album Ozzy’ego Osbourne’a nosi tytuł „Scream” i ukazał się w 2010 roku. Jak sam twierdzi - tworzeniem kolejnego krążka zajmie się w pełni dopiero po zakończeniu wspomnianej trasy. 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group