terazmuzyka.pl
Pitbulek 4611V  
rf | 5 września 2017
1

Ozzy Osbourne zdradzał żonę z sześcioma kobietami, w tym z nastolatką

Sharon Osbourne wyjawiła, że jej mąż, Ozzy Osbourne, miał w ostatnim czasie aż sześć kochanek, z którymi ją zdradzał.

W 2016 roku wyszło na jaw, że Ozzy Osbourne zdradza swoją żonę, Sharon, ze stylistką. Para na pewien czas znalazła się w separacji, ale w maju tego roku odnowiła przysięgę małżeńską, pierwotnie złożoną w 1982 roku.

Machine Head publikuje film ze studia

Teraz Sharon Osbourne w rozmowie z „The Telegraph” wyjawiła, że chodziło nie o jedną kobietę, ale o sześć, w tym nastolatkę.

To nie była jedna kobieta. Było ich sześć. Jakaś pieprzona rosyjska nastolatka, masażystka w Anglii, masażystka w Los Angeles, nasza kucharka... Miał kobiety w różnych krajach. Jeśli jesteś kobietą i dajesz Ozzy’emu masaż, albo przynosisz mu jedzenie, niech Bóg ma cię w swojej opiece.

Sharon Osbourne powiedziała też, że cała sprawa wyszła na jaw przez źle zaadresowanego e-maila.

Siedzieliśmy na kanapach, oglądając telewizję. Ozzy siedział na jednej kanapie, a ja na drugiej. Nagle dostałam od niego e-mail. „Dlaczego wysłałeś mi ten głupi e-mail?” – zapytałam, a kiedy Ozzy powiedział, że niczego mi nie wysyłał, złapałam jego telefon i powiedziałam: „Zobacz!”. Oczywiście, ten e-mail miał trafić do jednej z jego cholernych kobiet.

Ozzy w wywiadzie dla „The Times” zaprzeczał, by był uzależniony od seksu, upierając się, że jego zachowanie jest typowe dla gwiazdy rocka:

Jestem w pieprzonym zespole, czyż nie? Zawsze będą groupies. Po prostu zostałem przyłapany.

Później jednak w rozmowie z „Hello!” przyznał, że uczęszcza na terapię i walczy z uzależnieniem:

Jeśli przestaniesz chodzić na terapię, potwór w twojej głowie otworzy oczy, co mnie przeraża. Nie lubię tej strony siebie. Mam dość uzależnienia – nie tylko od seksu, ale też od narkotyków, alkoholu, zbierania znaczków, czegokolwiek. Nie znam umiaru. A branża, w której pracuję... To jak siedzenie w ciastkarni, będąc na diecie. Teraz nawet jeśli jestem w trasie, to biorę udział w sesjach terapeutycznych przez Skype’a.

W lutym 2017 roku Ozzy Osbourne zakończył pożegnalną trasę koncertową z Black Sabbath, a latem tego roku powrócił na scenę razem z Zakkiem Wylde’em jako artysta solowy. Ozzy pracuje nad nowym albumem, następcą wydanego w 2010 roku „Scream”.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Lemmysomemoney dodano: 05.09.2017, 13:34 #1
Miły, młody człowiek, nie ma czego się czepiać! :D
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group