terazmuzyka.pl
Newsy 445V  
rf | 10 sierpnia 2018
0

Papa Roach ma gotową nową płytę

Wszystko wskazuje na to, że zespół Papa Roach ma gotowy materiał na nowy album studyjny. Czego możemy spodziewać się po następcy „Crooked Teeth”?

W wywiadzie dla „Morning Moose” wokalista Papa Roach, Jacoby Shaddix wyjawił, że zespół wkrótce po wydaniu „Crooked Teeth” przystąpił do prac nad nową płytą i teraz ma gotowe kilkanaście nowych utworów.

Shaddix mówi:

Pierwsze prace nad tym albumem zaczęły się na początku zeszłego roku, potem ruszyliśmy w trasę promującą „Crooked Teeth”, a gdy z niej wróciliśmy, w czerwcu i lipcu tego roku znowu wskoczyliśmy do studia, ze świeżymi pomysłami. Mamy nagrane 13 lub 14 piosenek, czujemy, że to świetny materiał.

Shaddix przyznaje, że nowy materiał jest krokiem ewolucji w stosunku do poprzedniej płyty:

Czasami się zastanawiamy, czy ludzie się do niego przekonają. Ale z drugiej strony, na płycie będzie nasze typowe brzmienie. Kilkoma utworami stawiamy naszym fanom wyzwanie, pytamy ich: „Czy pójdziecie z nami tą drogą?”. Ten materiał jest wyjątkowy, inspirujący, inny, pełen pasji. Album „Getting Away With Murder” z 2004 roku był odważnym krokiem ewolucji, zwłaszcza utwór „Scars”. Dziś „Scars” wydaje się typowy dla Papa Roach. Myślę, że można tę ewolucję do niego porównać.

Jacoby Shaddix nie wyjawił, kiedy nowy album Papa Roach mógłby się ukazać.

Album „Crooked Teeth” ukazał się w maju 2017 roku i przyniósł utwory "Help" oraz "Born For Greatness", które osiągnęły wysokie noty na niezależnych, amerykańskich listach przebojów rockowych.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 208V  
0

Novika zaprezentowała teledysk do utworu „Emotika” [WIDEO]

mg | fot. Eliza Krakowka | 16 kwietnia 2019
Newsy 2647V  
4

Paul Raymond (UFO) nie żyje

rf | 13 kwietnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group